XBMC Addons - en to af translation catalogue (17 entries)

[ctx: #32002]
en: Produce a list of 'next episodes' for each TV series
af: Lewer 'n lys van 'volgende episodes' vir elke TV-reeks

[ctx: #32003]
en: Create and launch randomised playlist
af: Skep en begin van ewekansige speellys

[ctx: #32004]
en: Let me choose on launch
af: Laat my kies op die bekendstelling

[ctx: #32007]
en: Let me choose on launch
af: Laat my kies op die bekendstelling

[ctx: #32031]
en: Number of shows in playlist
af: Aantal programme in afspeellys

[ctx: #32032]
en: Allow multiple episodes of same TV Show
af: Toelaat van verskeie episodes van dieselfde TV Reeks

[ctx: #32033]
en: Include episodes from unwatched TV series
af: Sluit in episodes van ongekykte ​​TV-reeks

[ctx: #32068]
en: Season
af: Seisoen

[ctx: #32092]
en: Play
af: Speel

[ctx: #32100]
en: This addon finds the next episode in each TV show.
af: Hierdie addon vind die volgende episode in elke TV reeks.

[ctx: #32101]
en: Do you want a list or a randomised playlist?
af: Wil jy 'n lys of 'n ewekansige speellys he?

[ctx: #32102]
en: Show me
af: Wys my

[ctx: #32103]
en: Surprise me
af: Verras my

[ctx: #32105]
en: Close
af: Maak toe

[ctx: #32170]
en: Save
af: Stoor

[ctx: #32220]
en: Season
af: Seisoen

[ctx: #32224]
en: Watched
af: Gekyk
