XBMC Addons - en to sq translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
sq: Sezon

[ctx: #32092]
en: Play
sq: Riprodho

[ctx: #32105]
en: Close
sq: Mbyll

[ctx: #32170]
en: Save
sq: Ruaj

[ctx: #32220]
en: Season
sq: Sezon

[ctx: #32221]
en: Episode
sq: Episodi

[ctx: #32224]
en: Watched
sq: Është shikuar
