XBMC Addons - en to ar translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
ar: الفصل

[ctx: #32092]
en: Play
ar: تشغيل

[ctx: #32105]
en: Close
ar: اغلاق

[ctx: #32170]
en: Save
ar: حفظ

[ctx: #32220]
en: Season
ar: الفصل

[ctx: #32221]
en: Episode
ar: الحلقة

[ctx: #32224]
en: Watched
ar: شوهدت
