XBMC Addons - en to eu translation catalogue (5 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
eu: Denboraldia

[ctx: #32170]
en: Save
eu: Gorde

[ctx: #32220]
en: Season
eu: Denboraldia

[ctx: #32221]
en: Episode
eu: Pasartea

[ctx: #32224]
en: Watched
eu: Ikusita
