XBMC Addons - en to bs translation catalogue (6 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
bs: Sezona

[ctx: #32092]
en: Play
bs: Reprodukuj

[ctx: #32170]
en: Save
bs: Sačuvaj

[ctx: #32220]
en: Season
bs: Sezona

[ctx: #32221]
en: Episode
bs: Epizoda

[ctx: #32224]
en: Watched
bs: odgledanih
