XBMC Addons - en to bg translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
bg: Сезон

[ctx: #32092]
en: Play
bg: Възпроизведи

[ctx: #32105]
en: Close
bg: Затвори

[ctx: #32170]
en: Save
bg: Запиши

[ctx: #32220]
en: Season
bg: Сезон

[ctx: #32221]
en: Episode
bg: Епизод

[ctx: #32224]
en: Watched
bg: Изгледани
