XBMC Addons - en to ca translation catalogue (18 entries)

[ctx: #32002]
en: Produce a list of 'next episodes' for each TV series
ca: Crea una llista de 'episodis pròxims' per cada sèrie de TV

[ctx: #32003]
en: Create and launch randomised playlist
ca: Crear i arranca una llista de reproducció aleatòria

[ctx: #32004]
en: Let me choose on launch
ca: Deixa-me-la triar a l'inici

[ctx: #32007]
en: Let me choose on launch
ca: Deixa-me-la triar a l'inici

[ctx: #32031]
en: Number of shows in playlist
ca: Nombre de sèries a la llista de reproducció

[ctx: #32032]
en: Allow multiple episodes of same TV Show
ca: Permet múltiples episodis de la mateixa sèrie de televisió

[ctx: #32033]
en: Include episodes from unwatched TV series
ca: Inclou episodis de sèries de televisió sense veure

[ctx: #32068]
en: Season
ca: Temporada

[ctx: #32092]
en: Play
ca: Reprodueix

[ctx: #32100]
en: This addon finds the next episode in each TV show.
ca: Aquest complement troba el pròxim episodi de cada sèrie de TV

[ctx: #32101]
en: Do you want a list or a randomised playlist?
ca: Vols una llista o una llista de reproducció aleatòria?

[ctx: #32102]
en: Show me
ca: Mostra

[ctx: #32103]
en: Surprise me
ca: Sorprendre

[ctx: #32105]
en: Close
ca: Tanca

[ctx: #32170]
en: Save
ca: Desa

[ctx: #32220]
en: Season
ca: Temporada

[ctx: #32221]
en: Episode
ca: Episodi

[ctx: #32224]
en: Watched
ca: Visualitzats
