XBMC Addons - en to hr translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
hr: Sezona

[ctx: #32092]
en: Play
hr: Reproduciraj

[ctx: #32105]
en: Close
hr: Zatvori

[ctx: #32170]
en: Save
hr: Spremi

[ctx: #32220]
en: Season
hr: Sezona

[ctx: #32221]
en: Episode
hr: Epizoda

[ctx: #32224]
en: Watched
hr: Pogledano
