XBMC Addons - en to cs translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
cs: Řada

[ctx: #32092]
en: Play
cs: Přehrát

[ctx: #32105]
en: Close
cs: Zavřít

[ctx: #32170]
en: Save
cs: Uložit

[ctx: #32220]
en: Season
cs: Řada

[ctx: #32221]
en: Episode
cs: Epizoda

[ctx: #32224]
en: Watched
cs: Zhlédnuté
