XBMC Addons - en to da translation catalogue (6 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
da: Sæson

[ctx: #32092]
en: Play
da: Spil

[ctx: #32105]
en: Close
da: Luk

[ctx: #32170]
en: Save
da: Gem

[ctx: #32220]
en: Season
da: Sæson

[ctx: #32224]
en: Watched
da: Set
