XBMC Addons - en to nl translation catalogue (124 entries)

[ctx: #32000]
en: General Settings
nl: Algemene instellingen

[ctx: #32001]
en: Primary Function
nl: Primaire fuctie

[ctx: #32002]
en: Produce a list of 'next episodes' for each TV series
nl: Produceer een lijst met 'volgende afleveringen' voor elke TV serie

[ctx: #32003]
en: Create and launch randomised playlist
nl: creëer en start een willekeurige afspeellijst

[ctx: #32004]
en: Let me choose on launch
nl: Laat mij kiezen bij starten

[ctx: #32005]
en: Use Smart Playlist to Filter Shows
nl: Gebruik slimme afspeellijst om series te filteren

[ctx: #32006]
en: Playlist Selection Method
nl: Afspeellijst selectiemethode

[ctx: #32007]
en: Let me choose on launch
nl: Laat mij kiezen bij starten

[ctx: #32008]
en: Choose a default Playlist
nl: Kies een standaard afspeellijst

[ctx: #32009]
en: Select default playlist
nl: Selecteer standaard afspeellijst

[ctx: #32010]
en: Some shows are fine to watch out of order
nl: Sommige series zijn prima te volgen in willekeurige volgorde

[ctx: #32011]
en: Select random-order shows
nl: Selecteer willekeurige-volgorde series

[ctx: #32012]
en: Only populate with selected TV Shows
nl: Alleen vullen met geselecteerde TV series

[ctx: #32013]
en: Choose shows by ...
nl: Kies serie`s door ...

[ctx: #32014]
en: Manual Selection
nl: Handmatige selectie

[ctx: #32015]
en: Smart Playlist
nl: Slimme afspeellijst

[ctx: #32016]
en: Click here to select TV Shows
nl: Klik hier om TV series te selecteren

[ctx: #32030]
en: Player Options
nl: Speler opties

[ctx: #32031]
en: Number of shows in playlist
nl: Aantal shows in de afspeellijst

[ctx: #32032]
en: Allow multiple episodes of same TV Show
nl: Meerder afleveringen toestaan van de zelfde serie

[ctx: #32033]
en: Include episodes from unwatched TV series
nl: Voeg afleveringen toe van niet bekeken TV series

[ctx: #32034]
en: Begin partially watched episodes from their resume point
nl: Begin gedeeltelijk bekeken afleveringen vanaf hun hervattingspunt

[ctx: #32035]
en: Display episode details when played
nl: Toon afleveringsdetails wanneer hij is afgespeeld

[ctx: #32036]
en: Include unwatched movies
nl: insluiten onbekeken films

[ctx: #32037]
en: Include watched movies
nl: insluiten bekeken films

[ctx: #32038]
en: Start watched movies at random time
nl: Start bekeken films op willekeurige tijd

[ctx: #32039]
en: Simulates changing the TV channel to a movie in progress
nl: Simuleert de verandering van TV kanaal naar een film die afspeelt

[ctx: #32040]
en: Movie weight
nl: Film gewicht

[ctx: #32041]
en: Weight: 1.0 = 1 show, 1 movie, 0.5 = 2 shows, 1 movie
nl: Gewicht: 1.0 = 1 aflevering, 1 films, 0.5 = 2 afleveringen, 1 film

[ctx: #32042]
en: Weight: 0.0 = unlimited movies
nl: Gewicht: 0.0 = onbeperkt films

[ctx: #32043]
en: Ignore TV shows (movies only)
nl: Negeer TV series (alleen films)

[ctx: #32060]
en: List Options
nl: Lijst opties

[ctx: #32061]
en: Limit the number of shows
nl: Limiteer het aantal nummers van series

[ctx: #32062]
en: Number of Shows to display
nl: Aantal series te weergeven

[ctx: #32063]
en: Reducing length may help improve speed on slow systems
nl: beperken van grootte kan mogelijk helpen de snelheid te verhogen op trage systemen

[ctx: #32064]
en: Show Name
nl: Toon naam

[ctx: #32065]
en: Last Watched
nl: Laatst bekeken

[ctx: #32066]
en: # Unwatched Episodes
nl: # Niet bekeken afleveringen

[ctx: #32067]
en: # Watched Episodes
nl: # Bekeken afleveringen

[ctx: #32068]
en: Season
nl: Seizoen

[ctx: #32069]
en: Exclude random play shows
nl: Uitsluiten willekeurig afspelen series

[ctx: #32070]
en: Sort by ...
nl: Sorteer op ...

[ctx: #32071]
en: Reverse Order
nl: Omgedraaide volgorde

[ctx: #32072]
en: LazyTV User Interface
nl: LazyTV gebruikersinterface

[ctx: #32080]
en: Other Settings
nl: Overige instellingen

[ctx: #32081]
en: Prompt to watch next available episode
nl: Aanwijzing om eerstvolgende aflevering te bekijken

[ctx: #32082]
en: Prompt duration (max = do not close)
nl: Aanwijzingsduur (max = niet afsluiten)

[ctx: #32083]
en: Notify when previous episode is available
nl: Geef melding wanneer een vorige aflevering beschikbaar is

[ctx: #32084]
en: Prompt and notify functions also apply to shows played outside of LazyTV
nl: Aanwijzing en notificatie functies is ook beschikbaar voor series die worden afgespeeld buiten LazyTV

[ctx: #32085]
en: Enable logging for Testing
nl: Zet log aan voor testen

[ctx: #32086]
en: Cloning LazyTV allows multiple Home menu entries.
nl: Klonen LazyTV staat meerdere start menu vermeldingen toe.

[ctx: #32087]
en: Clone LazyTV Now
nl: Kloon LazyTV nu

[ctx: #32088]
en: It would be nice to know if people are using this addon.
nl: Het zou aardig zijn te weten welke personen deze add-on gebruiken.

[ctx: #32089]
en: Email +1 to the author (no data is sent)
nl: Email +1 naar de auteur (data wordt niet mee verzonden)

[ctx: #32090]
en: Default action
nl: Standaard actie

[ctx: #32091]
en: Dont Play
nl: Niet Afspelen

[ctx: #32092]
en: Play
nl: Afspelen

[ctx: #32093]
en: Create and maintain smart playlist.
nl: Creëer en behoudt slimme afspeellijst.

[ctx: #32094]
en: Copy LazyTV episodes to specified folder. (Script)
nl: Kopieer LazyTV afleveringen naar gespecifeerde folder. (Script)

[ctx: #32100]
en: This addon finds the next episode in each TV show.
nl: deze add-on vindt de volgende aflevering in elke serie.

[ctx: #32101]
en: Do you want a list or a randomised playlist?
nl: wilt u een lijst of een willekeurige afspeellijst?

[ctx: #32102]
en: Show me
nl: toon mij

[ctx: #32103]
en: Surprise me
nl: Verras mij

[ctx: #32104]
en: Select the playlist
nl: Selecteer de afspeellijst

[ctx: #32105]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: #32106]
en: LazyTV Service is not running.
nl: LazyTV service is niet actief.

[ctx: #32107]
en: Would you like to attempt to start it now?
nl: Wil je het proberen het nu op te starten?

[ctx: #32108]
en: LazyTV Service has updated. Please restart to apply changes.
nl: LazyTV service is geupdate. Start opnieuw op om veranderingen door te voeren.

[ctx: #32109]
en: Would you like to restart it now?
nl: Wilt u nu herstarten?

[ctx: #32110]
en: LazyTV has updated and this clone is now out of date.
nl: LazyTV is geupdate en deze kloon is nu achterhaald.

[ctx: #32111]
en: Would you like to update the clone now?
nl: Wil je de kloon nu updaten?

[ctx: #32112]
en: Never
nl: Nooit

[ctx: #32113]
en: day
nl: Dagelijks

[ctx: #32114]
en: days
nl: Dagen

[ctx: #32115]
en: LazyTV is still populating with shows.
nl: Lazy TV wordt nog steeds aangevuld met series.

[ctx: #32116]
en: Please wait and try again.
nl: Wacht en probeer het opnieuw.

[ctx: #32139]
en: name your clone
nl: benoem jouw kloon

[ctx: #32140]
en: An error occurred while creating the clone.
nl: Er is een fout ontstaan tijden het creëren van de kloon.

[ctx: #32141]
en: Operation cancelled.
nl: Operatie afgebroken.

[ctx: #32142]
en: This script creates a cloned version of the LazyTV user interface.
nl: Dit script creëert een gekloonde versie van de LazyTV gebruikersinterface.

[ctx: #32143]
en: It creates a new folder in your addons directory.
nl: het creëert een nieuwe folder in you add`ons directory.

[ctx: #32144]
en: Do you wish to continue?
nl: Wilt u doorgaan?

[ctx: #32145]
en: That name is in use. Please try another.
nl: De naam is in gebruik. probeer een andere.

[ctx: #32146]
en: Cloning successful.
nl: Klonen succesvol.

[ctx: #32147]
en: Clone is now ready for use.
nl: Kloon is nu klaar voor gebruik.

[ctx: #32148]
en: An error occurred while updating the clone.
nl: Er is een fout ontstaan bij het updaten van de kloon.

[ctx: #32149]
en: Update successful.
nl: Update geslaagd.

[ctx: #32160]
en: LazyTV - there are previous unwatched episodes
nl: LazyTV- er zijn vorige onbekeken afleveringen

[ctx: #32161]
en: %s (%sx%s) is in your library.
nl: %s (%sx%s) is in jou bibliotheek.

[ctx: #32162]
en: Would you like to watch it now?
nl: Wil je het nu bekijken?

[ctx: #32163]
en: "Now Playing"
nl: "Speelt nu"

[ctx: #32164]
en: LazyTV -the next unwatched episode is in your library.
nl: LazyTV -de volgende onbekeken aflevering is in jou bibliotheek

[ctx: #32165]
en: No, thank you. (Autoclosing in %s seconds)
nl: Nee, bedankt. (Automatisch sluiten in %s seconden)

[ctx: #32166]
en: Yes, start %s %s now.
nl: Ja, start %s %s nu.

[ctx: #32167]
en: LazyTV   (auto-closing in %s seconds)
nl: LazyTV (auto-afsluiten in %s seconden)

[ctx: #32168]
en: %s %s is in your library.
nl: %s %s is in je bibliotheek.

[ctx: #32169]
en: Would you like to watch it now?
nl: Wil je het nu bekijken?

[ctx: #32170]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: #32171]
en: Select All
nl: Selecteer alles

[ctx: #32172]
en: Unselect All
nl: Deselecteer alles

[ctx: #32173]
en: Database analysis complete
nl: Database analyse compleet

[ctx: #32180]
en: Choose export location
nl: Kies exporteer locatie

[ctx: #32181]
en: Some files failed to transfer
nl: Sommige bestanden niet gelukt te verplaatsen

[ctx: #32182]
en: Would you like to see them?
nl: Wil je ze zien?

[ctx: #32183]
en: Retrieving file size...
nl: Ontvangen bestandsgrootte...

[ctx: #32184]
en: File transfer in progress...
nl: Bestandsverplaatsing bezig...

[ctx: #32185]
en: File export completed successfully
nl: Bestandsverplaatsing succesvol afgerond.

[ctx: #32200]
en: Multi-Select (on)
nl: Multi-selecteren (on)

[ctx: #32201]
en: Multi-Select (off)
nl: Multi-selecteren (uit)

[ctx: #32202]
en: Play Selection
nl: Speel selectie

[ctx: #32203]
en: Export Selection
nl: Exporteer selectie

[ctx: #32204]
en: Play Episode
nl: Speel aflevering

[ctx: #32205]
en: Export Episode
nl: Exporteer aflevering

[ctx: #32206]
en: Play From Here
nl: Afspelen vanaf hier

[ctx: #32207]
en: Mark as Watched
nl: Markeer als bekeken

[ctx: #32208]
en: Update Library
nl: Bibliotheek bijwerken

[ctx: #32209]
en: Refresh List
nl: Ververs lijst

[ctx: #32220]
en: Season
nl: Seizoen

[ctx: #32221]
en: Episode
nl: Aflevering

[ctx: #32222]
en: Progress
nl: Progres

[ctx: #32223]
en: Available
nl: Beschikbaar

[ctx: #32224]
en: Watched
nl: Bekeken

[ctx: #32225]
en: Skipped
nl: Overgeslagen

[ctx: #32226]
en: In this episode
nl: In deze aflevering
