XBMC Addons - en to et translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
et: Hooaeg

[ctx: #32092]
en: Play
et: Esita

[ctx: #32105]
en: Close
et: Sulge

[ctx: #32170]
en: Save
et: Salvesta

[ctx: #32220]
en: Season
et: Hooaeg

[ctx: #32221]
en: Episode
et: Osa

[ctx: #32224]
en: Watched
et: vaadatud
