XBMC Addons - en to fi translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
fi: Tuotantokausi

[ctx: #32092]
en: Play
fi: Toista

[ctx: #32105]
en: Close
fi: Sulje

[ctx: #32170]
en: Save
fi: Tallenna

[ctx: #32220]
en: Season
fi: Tuotantokausi

[ctx: #32221]
en: Episode
fi: Jakso

[ctx: #32224]
en: Watched
fi: katsottua
