XBMC Addons - en to gl translation catalogue (123 entries)

[ctx: #32000]
en: General Settings
gl: Configuración Xeral

[ctx: #32001]
en: Primary Function
gl: Función Principal

[ctx: #32002]
en: Produce a list of 'next episodes' for each TV series
gl: Crear unha listaxe dos 'próximos episodios' para cada Serie de TV

[ctx: #32003]
en: Create and launch randomised playlist
gl: Crear e reproducir unha listaxe ó chou

[ctx: #32004]
en: Let me choose on launch
gl: Deixarme escoller no inicio

[ctx: #32005]
en: Use Smart Playlist to Filter Shows
gl: Usar unha Listaxe Intelixente para Filtrar Series

[ctx: #32006]
en: Playlist Selection Method
gl: Método de selección da Listaxe de Reprodución

[ctx: #32007]
en: Let me choose on launch
gl: Deixarme escoller no inicio

[ctx: #32008]
en: Choose a default Playlist
gl: Escoller unha listaxe predefinida

[ctx: #32009]
en: Select default playlist
gl: Seleccionar unha listaxe predefinida

[ctx: #32010]
en: Some shows are fine to watch out of order
gl: É mellor ver algunhas series fora de orde

[ctx: #32011]
en: Select random-order shows
gl: Seleccionar series ó chou

[ctx: #32012]
en: Only populate with selected TV Shows
gl: Encher só cows Series de TV seleccionadas

[ctx: #32013]
en: Choose shows by ...
gl: Escoller series por ...

[ctx: #32014]
en: Manual Selection
gl: Selección Manual

[ctx: #32015]
en: Smart Playlist
gl: Listaxe Intelixente

[ctx: #32016]
en: Click here to select TV Shows
gl: Facer clic aquí para seleccionar as Series de TV

[ctx: #32030]
en: Player Options
gl: Opcións do Reprodutor

[ctx: #32031]
en: Number of shows in playlist
gl: Número de series na listaxe de reprodución

[ctx: #32032]
en: Allow multiple episodes of same TV Show
gl: Permitir varios episodios da mesma Serie de TV

[ctx: #32033]
en: Include episodes from unwatched TV series
gl: Incluír episodios das Series non vistas

[ctx: #32034]
en: Begin partially watched episodes from their resume point
gl: Iniciar os episodios vistos parcialmente dende o último punto

[ctx: #32035]
en: Display episode details when played
gl: Amosar os detalles do episodio durante a reprodución

[ctx: #32036]
en: Include unwatched movies
gl: Incluír filmes sen ver

[ctx: #32037]
en: Include watched movies
gl: Incluír filmes vistos

[ctx: #32038]
en: Start watched movies at random time
gl: Iniciar os filmes vistos dende un punto ó chou

[ctx: #32039]
en: Simulates changing the TV channel to a movie in progress
gl: Simula o troco dende unha canle de TV a un filme en progreso

[ctx: #32040]
en: Movie weight
gl: Importancia do filme

[ctx: #32041]
en: Weight: 1.0 = 1 show, 1 movie, 0.5 = 2 shows, 1 movie
gl: Importancia: 1.0 = 1 serie, 1 filme, 0.5 = 2 series, 1 filme

[ctx: #32042]
en: Weight: 0.0 = unlimited movies
gl: Importancia: 0.0 = filmes ilimitados

[ctx: #32043]
en: Ignore TV shows (movies only)
gl: Ignorar Series de TV (só filmes)

[ctx: #32060]
en: List Options
gl: Opcións de Listaxe

[ctx: #32061]
en: Limit the number of shows
gl: Limitar o número de series

[ctx: #32062]
en: Number of Shows to display
gl: Número de Series a amosar

[ctx: #32063]
en: Reducing length may help improve speed on slow systems
gl: Reducir a duración pode axudar a mellorar a velocidade en sistemas lentos

[ctx: #32064]
en: Show Name
gl: Amosar Nome

[ctx: #32065]
en: Last Watched
gl: Últimos Vistos

[ctx: #32066]
en: # Unwatched Episodes
gl: # Episodio Sen Ver

[ctx: #32067]
en: # Watched Episodes
gl: # Episodios Vistos

[ctx: #32068]
en: Season
gl: Tempada

[ctx: #32069]
en: Exclude random play shows
gl: Excluír series de reprodución ó chou

[ctx: #32070]
en: Sort by ...
gl: Ordenar por ...

[ctx: #32071]
en: Reverse Order
gl: Orde Inverso

[ctx: #32072]
en: LazyTV User Interface
gl: Interface de Usuario do LazyTV

[ctx: #32080]
en: Other Settings
gl: Outros Axustes

[ctx: #32081]
en: Prompt to watch next available episode
gl: Preguntar para ver o vindeiro episodio dispoñíbel

[ctx: #32082]
en: Prompt duration (max = do not close)
gl: Preguntar duración (máx. = non pechar)

[ctx: #32083]
en: Notify when previous episode is available
gl: Notificarme cando o episodio anterior estea dispoñíbel

[ctx: #32085]
en: Enable logging for Testing
gl: Activar o rexistro para Probas

[ctx: #32086]
en: Cloning LazyTV allows multiple Home menu entries.
gl: Clonar LazyTV permite varias entradas no Menú Principal

[ctx: #32087]
en: Clone LazyTV Now
gl: Clonar LazyTV agora

[ctx: #32088]
en: It would be nice to know if people are using this addon.
gl: Estaría ben saber se hai xente empregando este complemento.

[ctx: #32089]
en: Email +1 to the author (no data is sent)
gl: Correo +1 ao autor (non se enviarán datos)

[ctx: #32090]
en: Default action
gl: Acción predefinida

[ctx: #32091]
en: Dont Play
gl: Non Reproducir

[ctx: #32092]
en: Play
gl: Reproducir

[ctx: #32093]
en: Create and maintain smart playlist.
gl: Crear e manter listaxes intelixentes.

[ctx: #32094]
en: Copy LazyTV episodes to specified folder. (Script)
gl: Copiar os episodios de LazyTV ao cartafol especificado. (Script)

[ctx: #32100]
en: This addon finds the next episode in each TV show.
gl: Este complemento busca o próximo episodio de cada Serie de TV.

[ctx: #32101]
en: Do you want a list or a randomised playlist?
gl: Quere unha listaxe ou ó chou?

[ctx: #32102]
en: Show me
gl: Amósame

[ctx: #32103]
en: Surprise me
gl: Sorprendeme

[ctx: #32104]
en: Select the playlist
gl: Escoller a listaxe de reprodución

[ctx: #32105]
en: Close
gl: Pechar

[ctx: #32106]
en: LazyTV Service is not running.
gl: O servizo LazyTV non está en execución.

[ctx: #32107]
en: Would you like to attempt to start it now?
gl: Quere tentar de inicialo agora?

[ctx: #32108]
en: LazyTV Service has updated. Please restart to apply changes.
gl: Actualizouse o servizo LazyTV, reinicie para aplicar os trocos.

[ctx: #32109]
en: Would you like to restart it now?
gl: Quere reinicialo agora?

[ctx: #32110]
en: LazyTV has updated and this clone is now out of date.
gl: Actualizouse LazyTV agás este clon.

[ctx: #32111]
en: Would you like to update the clone now?
gl: Quere actualizar o clon agora?

[ctx: #32112]
en: Never
gl: Nunca

[ctx: #32113]
en: day
gl: día

[ctx: #32114]
en: days
gl: días

[ctx: #32115]
en: LazyTV is still populating with shows.
gl: LazyTV aínda está obtendo todas as series.

[ctx: #32116]
en: Please wait and try again.
gl: Por favor agarde e ténteo outra vez.

[ctx: #32139]
en: name your clone
gl: nome do seu clon

[ctx: #32140]
en: An error occurred while creating the clone.
gl: Produciuse un erro creando o clon.

[ctx: #32141]
en: Operation cancelled.
gl: Operación cancelada.

[ctx: #32142]
en: This script creates a cloned version of the LazyTV user interface.
gl: Este script crea un clon da interface de usuario do LazyTV.

[ctx: #32143]
en: It creates a new folder in your addons directory.
gl: Creouse un novo cartafol no cartafol de complementos.

[ctx: #32144]
en: Do you wish to continue?
gl: Quere continuar?

[ctx: #32145]
en: That name is in use. Please try another.
gl: Este nome está en uso, por favor introduza outro.

[ctx: #32146]
en: Cloning successful.
gl: Clonación correcta.

[ctx: #32147]
en: Clone is now ready for use.
gl: O clon está listo para usar.

[ctx: #32148]
en: An error occurred while updating the clone.
gl: Produciuse un erro na actualización do clon.

[ctx: #32149]
en: Update successful.
gl: Actualización correcta.

[ctx: #32160]
en: LazyTV - there are previous unwatched episodes
gl: LazyTV - Hai episodios anteriores sen ver

[ctx: #32161]
en: %s (%sx%s) is in your library.
gl: %s (%sx%s) está na súa biblioteca.

[ctx: #32162]
en: Would you like to watch it now?
gl: Quere velo/a agora?

[ctx: #32163]
en: "Now Playing"
gl: "Reproducindo"

[ctx: #32164]
en: LazyTV -the next unwatched episode is in your library.
gl: LazyTV -o seguinte episodio sen ver atopase na súa biblioteca.

[ctx: #32165]
en: No, thank you. (Autoclosing in %s seconds)
gl: Non, grazas. (Pechar auto. en %s segundos)

[ctx: #32166]
en: Yes, start %s %s now.
gl: Si, iniciar %s %s agora.

[ctx: #32167]
en: LazyTV   (auto-closing in %s seconds)
gl: LazyTV (pechar auto. en %s segundos)

[ctx: #32168]
en: %s %s is in your library.
gl: %s %s está na súa biblioteca.

[ctx: #32169]
en: Would you like to watch it now?
gl: Quere velo/a agora?

[ctx: #32170]
en: Save
gl: Gardar

[ctx: #32171]
en: Select All
gl: Seleccionar Todo

[ctx: #32172]
en: Unselect All
gl: Deseleccionar Todo

[ctx: #32173]
en: Database analysis complete
gl: Análise da base de datos completada

[ctx: #32180]
en: Choose export location
gl: Seleccionar a localización para a exportación

[ctx: #32181]
en: Some files failed to transfer
gl: Fallou a transferencia dalgúns ficheiros

[ctx: #32182]
en: Would you like to see them?
gl: Quere velos?

[ctx: #32183]
en: Retrieving file size...
gl: Obtendo o tamaño do ficheiro...

[ctx: #32184]
en: File transfer in progress...
gl: Transferencia do ficheiro en curso...

[ctx: #32185]
en: File export completed successfully
gl: Exportación do ficheiro completada correctamente.

[ctx: #32200]
en: Multi-Select (on)
gl: Multi-Selección (acendido)

[ctx: #32201]
en: Multi-Select (off)
gl: Multi-Selección (apagado)

[ctx: #32202]
en: Play Selection
gl: Reproducir selección

[ctx: #32203]
en: Export Selection
gl: Exportar selección

[ctx: #32204]
en: Play Episode
gl: Reproducir episodio

[ctx: #32205]
en: Export Episode
gl: Exportar episodio

[ctx: #32206]
en: Play From Here
gl: Reproducir dende aquí

[ctx: #32207]
en: Mark as Watched
gl: Marcar como visto

[ctx: #32208]
en: Update Library
gl: Actualizar bibloteca

[ctx: #32209]
en: Refresh List
gl: Actualizar Listaxe

[ctx: #32220]
en: Season
gl: Tempada

[ctx: #32221]
en: Episode
gl: Episodio

[ctx: #32222]
en: Progress
gl: Progreso

[ctx: #32223]
en: Available
gl: Disponíbel

[ctx: #32224]
en: Watched
gl: Vistos

[ctx: #32225]
en: Skipped
gl: Omitido

[ctx: #32226]
en: In this episode
gl: Neste episodio
