XBMC Addons - en to he translation catalogue (18 entries)

[ctx: #32002]
en: Produce a list of 'next episodes' for each TV series
he: צור רשימת "הפרקים הבאים" עבור כל סדרה

[ctx: #32003]
en: Create and launch randomised playlist
he: צור והפעל רשימת השמעה אקראית

[ctx: #32004]
en: Let me choose on launch
he: תן לי לבחור בעת הפעלה

[ctx: #32007]
en: Let me choose on launch
he: תן לי לבחור בעת הפעלה

[ctx: #32031]
en: Number of shows in playlist
he: מספר תכניות ברשימת הניגון

[ctx: #32032]
en: Allow multiple episodes of same TV Show
he: אפשר מספר פרקים מרובה של אותה סדרה

[ctx: #32033]
en: Include episodes from unwatched TV series
he: כלול פרקים מסדרות שלא נצפו

[ctx: #32068]
en: Season
he: עונה

[ctx: #32092]
en: Play
he: שחק

[ctx: #32100]
en: This addon finds the next episode in each TV show.
he: הרחבה זו מוצאת את הפרק הבא לכל סדרה.

[ctx: #32101]
en: Do you want a list or a randomised playlist?
he: האם אתה רוצה רשימה או רשימת ניגון אקראית?

[ctx: #32102]
en: Show me
he: הצג לי

[ctx: #32103]
en: Surprise me
he: הפתע אותי

[ctx: #32105]
en: Close
he: סגור

[ctx: #32170]
en: Save
he: שמירה

[ctx: #32220]
en: Season
he: עונה

[ctx: #32221]
en: Episode
he: פרק

[ctx: #32224]
en: Watched
he: נצפו
