XBMC Addons - en to hu translation catalogue (19 entries)

[ctx: #32002]
en: Produce a list of 'next episodes' for each TV series
hu: Minden Sorozat 'következő részek' listájának létrehozása

[ctx: #32003]
en: Create and launch randomised playlist
hu: Véletlenszerű lejátszási sor létrehozása és elindítása

[ctx: #32004]
en: Let me choose on launch
hu: Kiválasztása indításkor

[ctx: #32007]
en: Let me choose on launch
hu: Kiválasztása indításkor

[ctx: #32031]
en: Number of shows in playlist
hu: A lejátszási listában szereplő sorozatok száma

[ctx: #32032]
en: Allow multiple episodes of same TV Show
hu: Egy sorozaton belül több ugyanolyan epizód engedélyezése

[ctx: #32033]
en: Include episodes from unwatched TV series
hu: Nézetlen sorozatokból az epizódok megjelenítése

[ctx: #32064]
en: Show Name
hu: Név mutatása

[ctx: #32068]
en: Season
hu: Évad

[ctx: #32092]
en: Play
hu: Lejátszás

[ctx: #32100]
en: This addon finds the next episode in each TV show.
hu: Ez a kiegészítő megtalálja a sorozatok következő epizódját.

[ctx: #32101]
en: Do you want a list or a randomised playlist?
hu: Lista vagy véletlenszerű lejátszási lista?

[ctx: #32102]
en: Show me
hu: Sorozatok nekem

[ctx: #32103]
en: Surprise me
hu: Lepj meg

[ctx: #32105]
en: Close
hu: Kilépés

[ctx: #32170]
en: Save
hu: Mentés

[ctx: #32220]
en: Season
hu: Évad

[ctx: #32221]
en: Episode
hu: Epizód

[ctx: #32224]
en: Watched
hu: Megnézett
