XBMC Addons - en to is translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
is: Þáttaröð

[ctx: #32092]
en: Play
is: Spila

[ctx: #32105]
en: Close
is: Loka

[ctx: #32170]
en: Save
is: Vista

[ctx: #32220]
en: Season
is: Þáttaröð

[ctx: #32221]
en: Episode
is: Þáttur

[ctx: #32224]
en: Watched
is: Búið að horfa
