XBMC Addons - en to id translation catalogue (5 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
id: Musim

[ctx: #32092]
en: Play
id: Mainkan

[ctx: #32170]
en: Save
id: Simpan

[ctx: #32220]
en: Season
id: Musim

[ctx: #32224]
en: Watched
id: Telah Ditonton
