XBMC Addons - en to ja translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
ja: シーズン

[ctx: #32092]
en: Play
ja: 再生

[ctx: #32105]
en: Close
ja: 閉じる

[ctx: #32170]
en: Save
ja: 保存

[ctx: #32220]
en: Season
ja: シーズン

[ctx: #32221]
en: Episode
ja: エピソード

[ctx: #32224]
en: Watched
ja: 視聴済み
