XBMC Addons - en to lt translation catalogue (124 entries)

[ctx: #32000]
en: General Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

[ctx: #32001]
en: Primary Function
lt: Pagrindinė funkcija

[ctx: #32002]
en: Produce a list of 'next episodes' for each TV series
lt: Sukurti 'kitų epizodų' sąrašą kiekvienam TV serialui

[ctx: #32003]
en: Create and launch randomised playlist
lt: Sukurti ir paleisti atsitiktinai sumaišytą grojaraštį

[ctx: #32004]
en: Let me choose on launch
lt: Leiskite man pasirinkti paleidžiant

[ctx: #32005]
en: Use Smart Playlist to Filter Shows
lt: Naudoti išmanųjį grojaraštį laidų filtravimui

[ctx: #32006]
en: Playlist Selection Method
lt: Grojaraščio pasirinkimo būdas

[ctx: #32007]
en: Let me choose on launch
lt: Leiskite man pasirinkti paleidžiant

[ctx: #32008]
en: Choose a default Playlist
lt: Pasirinkti numatytąjį grojaraštį

[ctx: #32009]
en: Select default playlist
lt: Pasirinkite numatytąjį grojaraštį

[ctx: #32010]
en: Some shows are fine to watch out of order
lt: Kai kurias laidas galima žiūrėti ne eilės tvarka

[ctx: #32011]
en: Select random-order shows
lt: Pasirinkti atsitiktine tvarka rodomas laidas

[ctx: #32012]
en: Only populate with selected TV Shows
lt: Užpildyti tik pasirinktomis TV laidomis

[ctx: #32013]
en: Choose shows by ...
lt: Pasirinkti laidas pagal ...

[ctx: #32014]
en: Manual Selection
lt: Rankinis pasirinkimas

[ctx: #32015]
en: Smart Playlist
lt: Išmanusis grojaraštis

[ctx: #32016]
en: Click here to select TV Shows
lt: Spauskite čia, norėdami pasirinkti TV laidas

[ctx: #32030]
en: Player Options
lt: Grotuvo parinktys

[ctx: #32031]
en: Number of shows in playlist
lt: Laidų kiekis grojaraštyje

[ctx: #32032]
en: Allow multiple episodes of same TV Show
lt: Leisti kelis vienos TV laidos epizodus

[ctx: #32033]
en: Include episodes from unwatched TV series
lt: Įtraukti epizodus iš neperžiūrėtų TV serialų

[ctx: #32034]
en: Begin partially watched episodes from their resume point
lt: Iš dalies peržiūrėtus epizodus atnaujinti nuo jų pratęsimo taško

[ctx: #32035]
en: Display episode details when played
lt: Rodyti epizodo duomenis kai atkuriama

[ctx: #32036]
en: Include unwatched movies
lt: Įtraukti neperžiūrėtus filmus

[ctx: #32037]
en: Include watched movies
lt: Įtraukti peržiūrėtus filmus

[ctx: #32038]
en: Start watched movies at random time
lt: Peržiūrėtus filmus pradėti atsitiktiniu metu

[ctx: #32039]
en: Simulates changing the TV channel to a movie in progress
lt: Simuliuoja TV kanalo pakeitimą į nebaigtą žiūrėti filmą

[ctx: #32040]
en: Movie weight
lt: Filmo svoris

[ctx: #32041]
en: Weight: 1.0 = 1 show, 1 movie, 0.5 = 2 shows, 1 movie
lt: Svoris: 1.0 = 1 laida, 1 filmas, 0.5 = 2 laidos, 1 filmas

[ctx: #32042]
en: Weight: 0.0 = unlimited movies
lt: Svoris: 0.0 = filmai neribojami

[ctx: #32043]
en: Ignore TV shows (movies only)
lt: Ignoruoti TV laidas (tik filmai)

[ctx: #32060]
en: List Options
lt: Sąrašo parinktys

[ctx: #32061]
en: Limit the number of shows
lt: Riboti TV laidų kiekį

[ctx: #32062]
en: Number of Shows to display
lt: Rodomų laidų kiekis

[ctx: #32063]
en: Reducing length may help improve speed on slow systems
lt: Ilgio sumažinimas gali padėti padidinti greitį lėtose sistemose

[ctx: #32064]
en: Show Name
lt: Rodyti vardą

[ctx: #32065]
en: Last Watched
lt: Paskutinis žiūrėtas

[ctx: #32066]
en: # Unwatched Episodes
lt: # Neperžiūrėti epizodai

[ctx: #32067]
en: # Watched Episodes
lt: # Peržiūrėti epizodai

[ctx: #32068]
en: Season
lt: Sezonas

[ctx: #32069]
en: Exclude random play shows
lt: Išskirti atsitiktinio atkūrimo laidas

[ctx: #32070]
en: Sort by ...
lt: Rūšiuoti pagal ...

[ctx: #32071]
en: Reverse Order
lt: Atvirkštinė tvarka

[ctx: #32072]
en: LazyTV User Interface
lt: LazyTV vartotojo sąsaja

[ctx: #32080]
en: Other Settings
lt: Kiti nustatymai

[ctx: #32081]
en: Prompt to watch next available episode
lt: Paklausti ar žiūrėti kitą galimą epizodą

[ctx: #32082]
en: Prompt duration (max = do not close)
lt: Paklausimo trukmė (max = neuždaryti)

[ctx: #32083]
en: Notify when previous episode is available
lt: Pranešti, kai galimas ankstesnis epizodas

[ctx: #32084]
en: Prompt and notify functions also apply to shows played outside of LazyTV
lt: Paklausimo ir pranešimo funkcijos taip pat taikomos ir laidoms, kurios atkuriamos nenaudojant LazyTV

[ctx: #32085]
en: Enable logging for Testing
lt: Įjungti derinimą testavimo tikslais

[ctx: #32086]
en: Cloning LazyTV allows multiple Home menu entries.
lt: LazyTV klonavimas leidžia sukurti kelis pradinio meniu įrašus.

[ctx: #32087]
en: Clone LazyTV Now
lt: Klonuoti LazyTV dabar

[ctx: #32088]
en: It would be nice to know if people are using this addon.
lt: Būtų malonu žinoti ar žmonės naudoja šį priedą.

[ctx: #32089]
en: Email +1 to the author (no data is sent)
lt: Išsiųsti +1 autoriui (jokie duomeny nebus išsiųsti)

[ctx: #32090]
en: Default action
lt: Numatytasis veiksmas

[ctx: #32091]
en: Dont Play
lt: Neatkurti

[ctx: #32092]
en: Play
lt: Atkurti

[ctx: #32093]
en: Create and maintain smart playlist.
lt: Sukurti ir prižiūrėti išmanųjį grojarštį.

[ctx: #32094]
en: Copy LazyTV episodes to specified folder. (Script)
lt: Kopijuoti LazyTV epizodus į nurodytą aplanką. (Scenarijus)

[ctx: #32100]
en: This addon finds the next episode in each TV show.
lt: Priedas randa kiekvienos laidos kitą epizodą.

[ctx: #32101]
en: Do you want a list or a randomised playlist?
lt: Ar norite atvaizduoti atsitiktinai sumaišytą grojaraštį?

[ctx: #32102]
en: Show me
lt: Parodykite man

[ctx: #32103]
en: Surprise me
lt: Nustebinkite mane

[ctx: #32104]
en: Select the playlist
lt: Pasirinkti grojaraštį

[ctx: #32105]
en: Close
lt: Uždaryti

[ctx: #32106]
en: LazyTV Service is not running.
lt: LazyTV paslauga nepaleista.

[ctx: #32107]
en: Would you like to attempt to start it now?
lt: Ar norite pamėginti ją paleisti dabar?

[ctx: #32108]
en: LazyTV Service has updated. Please restart to apply changes.
lt: LazyTV paslauga atnaujinta. Paleiskite iš naujo, kad įsigaliotų pakeitimai.

[ctx: #32109]
en: Would you like to restart it now?
lt: Norite paleisti iš naujo dabar?

[ctx: #32110]
en: LazyTV has updated and this clone is now out of date.
lt: LazyTV buvo atnaujinta ir šis klonas dabar yra pasenęs.

[ctx: #32111]
en: Would you like to update the clone now?
lt: Ar norite atnaujinti kloną dabar?

[ctx: #32112]
en: Never
lt: Niekada

[ctx: #32113]
en: day
lt: diena

[ctx: #32114]
en: days
lt: dienos

[ctx: #32115]
en: LazyTV is still populating with shows.
lt: LazyTV vis dar užpildomas laidomis.

[ctx: #32116]
en: Please wait and try again.
lt: Prašome palaukti ir mėginti dar kartą.

[ctx: #32139]
en: name your clone
lt: pavadinkite kloną

[ctx: #32140]
en: An error occurred while creating the clone.
lt: Kuriant kloną įvyko klaida.

[ctx: #32141]
en: Operation cancelled.
lt: Operacija atšaukta.

[ctx: #32142]
en: This script creates a cloned version of the LazyTV user interface.
lt: Scenarijus sukuria klonuotą LazyTV vartotojo sąsajos versiją.

[ctx: #32143]
en: It creates a new folder in your addons directory.
lt: Tai sukurs naują aplanką priedų kataloge.

[ctx: #32144]
en: Do you wish to continue?
lt: Ar norite tęsti?

[ctx: #32145]
en: That name is in use. Please try another.
lt: Vardas naudojamas. Pamėginkite kitą.

[ctx: #32146]
en: Cloning successful.
lt: Klonavimas pavyko.

[ctx: #32147]
en: Clone is now ready for use.
lt: Klonas parengtas naudoti.

[ctx: #32148]
en: An error occurred while updating the clone.
lt: Įvyko klaida atnaujinant kloną.

[ctx: #32149]
en: Update successful.
lt: Atnaujinimas sėkmingas.

[ctx: #32160]
en: LazyTV - there are previous unwatched episodes
lt: LazyTV - yra ankstesnių neperžiūrėtų epizodų

[ctx: #32161]
en: %s (%sx%s) is in your library.
lt: %s (%sx%s) yra jūsų bibliotekoje.

[ctx: #32162]
en: Would you like to watch it now?
lt: Ar norite peržiūrėti dabar?

[ctx: #32163]
en: "Now Playing"
lt: "Šiuo metu atkuriama"

[ctx: #32164]
en: LazyTV -the next unwatched episode is in your library.
lt: LazyTV - kitas neperžiūrėtas epizodas yra jūsų bibliotekoje.

[ctx: #32165]
en: No, thank you. (Autoclosing in %s seconds)
lt: Ne, ačiū. (Automatiškai užsidarys po %s sekundžių)

[ctx: #32166]
en: Yes, start %s %s now.
lt: Taip, paliesti %s %s dabar.

[ctx: #32167]
en: LazyTV   (auto-closing in %s seconds)
lt: LazyTV (automatiškai užsidarys po %s sekundžių)

[ctx: #32168]
en: %s %s is in your library.
lt: %s %s yra jūsų bibliotekoje.

[ctx: #32169]
en: Would you like to watch it now?
lt: Ar norite žiūrėti dabar?

[ctx: #32170]
en: Save
lt: Išsaugoti

[ctx: #32171]
en: Select All
lt: Pažymėti viską

[ctx: #32172]
en: Unselect All
lt: Atžymėti viską

[ctx: #32173]
en: Database analysis complete
lt: Duomenų bazės analizė baigta

[ctx: #32180]
en: Choose export location
lt: Pasirinkti eksporto vietą

[ctx: #32181]
en: Some files failed to transfer
lt: Nepavyko perkelti kai kurių failų

[ctx: #32182]
en: Would you like to see them?
lt: Ar norite juos pamatyti?

[ctx: #32183]
en: Retrieving file size...
lt: Gaunamas failo dydis...

[ctx: #32184]
en: File transfer in progress...
lt: Vyksta failo perkėlimas...

[ctx: #32185]
en: File export completed successfully
lt: Failo eksportas baigtas sėkmingai

[ctx: #32200]
en: Multi-Select (on)
lt: Pažymėti kelis (įjungta)

[ctx: #32201]
en: Multi-Select (off)
lt: Pažymėti kelis (išjungta)

[ctx: #32202]
en: Play Selection
lt: Atkurti pažymėtus

[ctx: #32203]
en: Export Selection
lt: Eksportuoti pažymėtus

[ctx: #32204]
en: Play Episode
lt: Atkurti epizodą

[ctx: #32205]
en: Export Episode
lt: Eksportuoti epizodą

[ctx: #32206]
en: Play From Here
lt: Atkurti iš čia

[ctx: #32207]
en: Mark as Watched
lt: Žymėti kaip peržiūrėtą

[ctx: #32208]
en: Update Library
lt: Atnaujinti biblioteką

[ctx: #32209]
en: Refresh List
lt: Atnaujinti sąrašą

[ctx: #32220]
en: Season
lt: Sezonas

[ctx: #32221]
en: Episode
lt: Epizodas

[ctx: #32222]
en: Progress
lt: Progresas

[ctx: #32223]
en: Available
lt: Prieinama

[ctx: #32224]
en: Watched
lt: Peržiūrėta

[ctx: #32225]
en: Skipped
lt: Praleista

[ctx: #32226]
en: In this episode
lt: Šiame epizode
