XBMC Addons - en to mk translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
mk: Сезона

[ctx: #32092]
en: Play
mk: Репродуцирај

[ctx: #32105]
en: Close
mk: Затвори

[ctx: #32170]
en: Save
mk: Сочувај

[ctx: #32220]
en: Season
mk: Сезона

[ctx: #32221]
en: Episode
mk: Епизода

[ctx: #32224]
en: Watched
mk: одгледани
