XBMC Addons - en to mt translation catalogue (6 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
mt: Staġun

[ctx: #32092]
en: Play
mt: Ara

[ctx: #32170]
en: Save
mt: Żomm

[ctx: #32220]
en: Season
mt: Staġun

[ctx: #32221]
en: Episode
mt: Episodju

[ctx: #32224]
en: Watched
mt: Rajt
