XBMC Addons - en to no translation catalogue (12 entries)

[ctx: #32000]
en: General Settings
no: Generelle innstillinger

[ctx: #32001]
en: Primary Function
no: Hoved Funksjo

[ctx: #32002]
en: Produce a list of 'next episodes' for each TV series
no: Lag en liste av 'neste episoder' for hver TV serie.

[ctx: #32003]
en: Create and launch randomised playlist
no: Lag og kjør randomisert spilleliste

[ctx: #32004]
en: Let me choose on launch
no: La meg velge ved oppstart

[ctx: #32007]
en: Let me choose on launch
no: La meg velge ved oppstart

[ctx: #32068]
en: Season
no: Sesong

[ctx: #32092]
en: Play
no: Spill av

[ctx: #32105]
en: Close
no: Lukk

[ctx: #32170]
en: Save
no: Lagre

[ctx: #32220]
en: Season
no: Sesong

[ctx: #32224]
en: Watched
no: Sette
