XBMC Addons - en to fa_IR translation catalogue (6 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
fa_IR: فصل

[ctx: #32092]
en: Play
fa_IR: پخش

[ctx: #32170]
en: Save
fa_IR: ذخیره

[ctx: #32220]
en: Season
fa_IR: فصل

[ctx: #32221]
en: Episode
fa_IR: قسمت

[ctx: #32224]
en: Watched
fa_IR: تماشا شده
