XBMC Addons - en to ro translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
ro: Sezon

[ctx: #32092]
en: Play
ro: Redă

[ctx: #32105]
en: Close
ro: Închide

[ctx: #32170]
en: Save
ro: Salvează

[ctx: #32220]
en: Season
ro: Sezon

[ctx: #32221]
en: Episode
ro: Episod

[ctx: #32224]
en: Watched
ro: văzute
