XBMC Addons - en to ru translation catalogue (8 entries)

[ctx: #32064]
en: Show Name
ru: Показать имя

[ctx: #32068]
en: Season
ru: Сезон

[ctx: #32092]
en: Play
ru: Включить воспроизведение

[ctx: #32105]
en: Close
ru: Закрыть

[ctx: #32170]
en: Save
ru: Сохранить

[ctx: #32220]
en: Season
ru: Сезон

[ctx: #32221]
en: Episode
ru: Серия

[ctx: #32224]
en: Watched
ru: Просмотрено
