XBMC Addons - en to sr_RS translation catalogue (6 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
sr_RS: Сезона

[ctx: #32092]
en: Play
sr_RS: Репродукуј

[ctx: #32170]
en: Save
sr_RS: Сачувај

[ctx: #32220]
en: Season
sr_RS: Сезона

[ctx: #32221]
en: Episode
sr_RS: Епизода

[ctx: #32224]
en: Watched
sr_RS: одгледаних
