XBMC Addons - en to sr translation catalogue (6 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
sr: Sezona

[ctx: #32092]
en: Play
sr: Пусти

[ctx: #32170]
en: Save
sr: Sačuvaj

[ctx: #32220]
en: Season
sr: Sezona

[ctx: #32221]
en: Episode
sr: Epizoda

[ctx: #32224]
en: Watched
sr: odgledanih
