XBMC Addons - en to sl translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
sl: Sezona

[ctx: #32092]
en: Play
sl: Predvajaj

[ctx: #32105]
en: Close
sl: Zapri

[ctx: #32170]
en: Save
sl: Shrani

[ctx: #32220]
en: Season
sl: Sezona

[ctx: #32221]
en: Episode
sl: Epizoda

[ctx: #32224]
en: Watched
sl: Ogledanih
