XBMC Addons - en to ta_IN translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
ta_IN: பருவம்

[ctx: #32092]
en: Play
ta_IN: வாசி

[ctx: #32105]
en: Close
ta_IN: மூடுக

[ctx: #32170]
en: Save
ta_IN: பதிவுசெய்

[ctx: #32220]
en: Season
ta_IN: பருவம்

[ctx: #32221]
en: Episode
ta_IN: அத்தியாயம்

[ctx: #32224]
en: Watched
ta_IN: பார்த்தது
