XBMC Addons - en to th translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
th: ฤดู

[ctx: #32092]
en: Play
th: เล่น

[ctx: #32105]
en: Close
th: ปิด

[ctx: #32170]
en: Save
th: บันทึก

[ctx: #32220]
en: Season
th: ฤดู

[ctx: #32221]
en: Episode
th: ตอน

[ctx: #32224]
en: Watched
th: ดูแล้ว
