XBMC Addons - en to tr translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
tr: Sezon

[ctx: #32092]
en: Play
tr: Oynat

[ctx: #32105]
en: Close
tr: Kapat

[ctx: #32170]
en: Save
tr: Kaydet

[ctx: #32220]
en: Season
tr: Sezon

[ctx: #32221]
en: Episode
tr: Bölüm

[ctx: #32224]
en: Watched
tr: İzlendi
