XBMC Addons - en to uk translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
uk: Сезон

[ctx: #32092]
en: Play
uk: Відтворити

[ctx: #32105]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: #32170]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: #32220]
en: Season
uk: Сезон

[ctx: #32221]
en: Episode
uk: Серія

[ctx: #32224]
en: Watched
uk: Переглянуто
