script.module.inputstreamhelper - en to nl translation catalogue (80 entries)

[ctx: #30001]
en: Information
nl: Informatie

[ctx: #30002]
en: This add-on relies on the proprietary decryption module [B]Widevine CDM[/B] for playback.
nl: Deze add-on heeft de [B]Widevine CDM[/B] decodeer-module van een derde partij nodig om af te spelen.

[ctx: #30004]
en: Error
nl: Fout

[ctx: #30005]
en: An error occurred while installing [B]Widevine CDM[/B]. Please enable debug logging and file a bug report at:[CR][CR]github.com/emilsvennesson/script.module.inputstreamhelper
nl: Er is een fout opgetreden bij het installeren van [B]Widevine CDM[/B]. Schakel debug logging in en dien een bug-rapport in op:[CR][CR]github.com/emilsvennesson/script.module.inputstreamhelper

[ctx: #30006]
en: Due to distribution rights, [B]Widevine CDM[/B] has to be extracted from a Chrome OS recovery image. This process requires at least [B]{diskspace}[/B] of free disk space. Do you wish to continue?
nl: Wegens distributierechten moet [B]Widevine CDM[/B] worden uitgepakt uit een recovery-image van Chrome OS. Voor dit process is minimaal [B]{diskspace}[/B] vrije schijfruimte nodig. Wil je doorgaan?

[ctx: #30007]
en: [B]Widevine CDM[/B] is unfortunately not available on this system architecture ([B]{arch}[/B]).
nl: [B]Widevine CDM[/B] is helaas niet beschikbaar voor deze syteemarchitectuur ([B]{arch}[/B]).

[ctx: #30008]
en: [B]{addon}[/B] is missing on your Kodi install. This add-on is required to play this content.
nl: [B]{addon}[/B] ontbreekt op deze Kodi-installatie. Deze add-on is nodig om deze video af te spelen.

[ctx: #30009]
en: [B]{addon}[/B] is not enabled. This add-on is required to play this content.[CR][CR]Would you like to enable [B]{addon}[/B]?
nl: [B]{addon}[/B] is niet ingeschakeld. Deze add-on is nodig om de video af te spelen.[CR][CR][B]{addon}[/B] inschakelen?

[ctx: #30010]
en: [B]Kodi {version}[/B] or higher is required for [B]Widevine CDM[/B] content playback.
nl: [B]Kodi {version}[/B] of hoger is nodig om met [B]Widevine CDM[/B] beschermde video's af te spelen.

[ctx: #30011]
en: This operating system ([B]{os}[/B]) is not supported by [B]Widevine CDM[/B].
nl: Dit besturingssysteem ([B]{os}[/B] wordt niet ondersteund door [B]Widevine CDM[/B].

[ctx: #30012]
en: The Windows Store version of Kodi does not support [B]Widevine CDM[/B].[CR][CR]Please use the installer from kodi.tv instead.
nl: De Windows Store versie van Kodi ondersteunt [B]Widevine CDM[/B] niet.[CR][CR]Gebruik de Windows-installer van kodi.tv.

[ctx: #30013]
en: Failed to retrieve [B]{filename}[/B].
nl: Het is niet gelukt om [B]{filename}[/B] op te halen.

[ctx: #30014]
en: Download in progress...
nl: Bezig met downloaden...

[ctx: #30015]
en: Downloading [B]{filename}[/B]...
nl: [B]{filename}[/B] wordt gedownload...

[ctx: #30016]
en: Failed to extract [B]Widevine CDM[/B] from zip file.
nl: Het uitpakken van [B]Widevine CDM[/B] uit het zip-bestand is mislukt.

[ctx: #30017]
en: [B]{addon}[/B] {version} or later is required to play this content.
nl: [B]{addon}[/B] {version} of later is nodig om deze video af te spelen.

[ctx: #30018]
en: You do not have enough free disk space to install [B]Widevine CDM[/B]. Free up at least [B]{diskspace}[/B] and try again.
nl: Er is onvoldoende schijfruimte vrij om [B]Widevine CDM[/B] te installeren. Maak minstens [B]{diskspace}[/B] vrij en probeer het opnieuw.

[ctx: #30019]
en: This operating system ([B]{os}[/B]) is not supported by [B]Widevine CDM[/B] for ARM devices.
nl: Dit besturingssysteem ([B]{os}[/B]) wordt niet ondersteund door [B]Widevine CDM[/B] voor ARM-apparaten.

[ctx: #30020]
en: [B]'{command1}'[/B] or [B]'{command2}'[/B] command needs to exist on system to extract the [B]Widevine CDM[/B].
nl: Het commando [B]'{command1}'[/B] of [B]'{command2}'[/B] moet op het systeem aanwezig zijn om [B]Widevine CDM[/B] uit te pakken.

[ctx: #30021]
en: [B]'{command}'[/B] command needs to exist on system to extract the [B]Widevine CDM[/B].
nl: Het commando [B]'{command}'[/B] moet op het systeem aanwezig zijn om [B]Widevine CDM[/B] uit te pakken.

[ctx: #30022]
en: Downloading the Chrome OS recovery image...
nl: De recovery-image van Chrome OS wordt gedownload...

[ctx: #30023]
en: Download completed!
nl: Klaar met downloaden!

[ctx: #30024]
en: The installation now needs to unzip, mount and extract [B]Widevine CDM[/B] from the recovery image.[CR][CR]This process may take up to ten minutes to complete.
nl: Voor de installatie moet de recovery-image worden gemount, worden gedecomprimeerd en moet [B]Widevine CDM[/B] worden uitgepakt.[CR][CR]Dit proces kan wel tien minuten duren.

[ctx: #30025]
en: Acquiring EULA.
nl: Licentieovereenkomst wordt opgehaald

[ctx: #30026]
en: Widevine CDM EULA
nl: Widevine CDM licentieovereenkomst

[ctx: #30027]
en: I accept
nl: Akkoord

[ctx: #30028]
en: Cancel
nl: Afbreken

[ctx: #30030]
en: The installation may need to run the following commands with root permissions: [B]{cmds}[/B].
nl: Voor de installatie zouden de volgende commando's met root-permissie kunnen worden uitgevoerd: [B]{cmds}[/B].

[ctx: #30031]
en: An update of [B]Widevine CDM[/B] is required to play this content.
nl: Een update van [B]Widevine CDM[/B] is nodig voor het afspelen van deze video.

[ctx: #30032]
en: Your system is missing the following libraries required by Widevine CDM: [B]{libs}[/B]. Install the libraries to play this content.
nl: De volgende libraries, die nodig zijn voor Widevine CDM, ontbreken op het systeem: [B]{libs}[/B]. Installeer deze libraries om deze video af te spelen.

[ctx: #30033]
en: There is an update available for [B]Widevine CDM[/B].
nl: Er is een update voor [B]Widevine CDM[/B] beschikbaar.

[ctx: #30035]
en: [B]loop[/B] is still loaded
nl: [B]loop[/B] is nog steeds geladen.

[ctx: #30036]
en: Unload it by running [B]modprobe -r loop[/B] in the terminal.
nl: Stop [B]loop[/B] door het volgende commando in een terminal te starten: [B]modprobe -r loop[/B]

[ctx: #30037]
en: Success!
nl: Gelukt!

[ctx: #30038]
en: Install Widevine
nl: Installeer Widevine

[ctx: #30039]
en: [B]Widevine CDM[/B] is currently not available natively on ARM64. Please switch to a 32-bit userspace for [B]Widevine CDM[/B] support.
nl: [B]Widevine CDM[/B] is momenteel niet in een ARM64-versie beschikbaar. Gebruik een 32-bits omgeving om [B]Widevine CDM[/B] te kunnen gebruiken.

[ctx: #30040]
en: Update available
nl: Update beschikbaar

[ctx: #30041]
en: Widevine CDM is required
nl: Widevine CDM is vereist

[ctx: #30042]
en: Using a SOCKS proxy requires the PySocks library (script.module.pysocks) installed.
nl: Als u een SOCKS-proxy gebruikt, moet de PySocks-library (script.module.pysocks) geïnstalleerd zijn.

[ctx: #30043]
en: Extracting Widevine CDM
nl: Widevine CDM wordt uitgepakt

[ctx: #30044]
en: Preparing downloaded image...
nl: De recovery-image wordt voorbereid...

[ctx: #30045]
en: Uncompressing image...
nl: De recovery-image wordt uitgepakt...

[ctx: #30046]
en: This may take several minutes.
nl: Dit kan enkele minuten duren.

[ctx: #30047]
en: [I]Please do not interrupt this process.[/I]
nl: [I]Onderbreek dit proces niet.[/I]

[ctx: #30048]
en: Extracting Widevine CDM from image...
nl: Widevine CDM wordt van de recovery-image gehaald...

[ctx: #30049]
en: Installing Widevine CDM...
nl: Widevine CDM wordt geïnstalleerd...

[ctx: #30050]
en: Finishing...
nl: Beëindigen...

[ctx: #30051]
en: [B]Widevine CDM[/B] successfully installed.
nl: [B]Widevine CDM[/B] met succes geïnstalleerd.

[ctx: #30052]
en: [B]Widevine CDM[/B] successfully removed.
nl: [B]Widevine CDM[/B] met succes verwijderd.

[ctx: #30053]
en: [B]Widevine CDM[/B] not found.
nl: [B]Widevine CDM[/B] is niet gevonden.

[ctx: #30054]
en: disabled
nl: uitgeschakeld

[ctx: #30055]
en: There is not enough free disk space in the current temporary directory. Would you like to specify a different one to temporarily use for the Chrome OS Recovery Image (e.g. on a USB)?
nl: Er is onvoldoende vrije schijfruimte in de huidige tijdelijke map. Wilt u een andere map opgeven om tijdelijk te gebruiken voor de recovery-image van Chrome OS (bijvoorbeeld op een USB-stick)?

[ctx: #30056]
en: No backups found!
nl: Geen backups gevonden!

[ctx: #30057]
en: Choose a backup to restore
nl: Kies een back-up om te herstellen

[ctx: #30058]
en: Time remaining: {mins:d}:{secs:02d}
nl: Resterende tijd: {mins:d}:{secs:02d}

[ctx: #30059]
en: Meanwhile, should we try extracting Widevine CDM using the legacy method?
nl: Moeten we ondertussen Widevine CDM proberen uit te pakken met de legacy-methode?

[ctx: #30060]
en: Identifying wanted partition...
nl: Bezig met de gewenste partitie te identificeren...

[ctx: #30061]
en: Scanning the filesystem for the Widevine CDM...
nl: Bezig met het bestandssysteem te scannen op Widevine CDM...

[ctx: #30062]
en: Widevine CDM found, analyzing...
nl: Widevine CDM gevonden, bezig met analyseren...

[ctx: #30063]
en: Could not make the request. Your internet may be down.
nl: Het verzoek kan niet verstuurd worden. Uw internetverbinding is mogelijk niet beschikbaar.

[ctx: #30064]
en: Could not finish the download.
nl: Het downloaden kan niet voltooid worden.

[ctx: #30065]
en: Shall we try again?
nl: Zullen we het opnieuw proberen?

[ctx: #30800]
en: [B]Kodi[/B] version [B]{version}[/B] is running on a [B]{system}[/B] system with [B]{arch}[/B] architecture.
nl: [B]Kodi[/B] versie [B]{version}[/B] draait op een [B]{system}[/B] systeem met [B]{arch}[/B] architectuur.

[ctx: #30810]
en: [B]InputStream Helper[/B] is at version [B]{version}[/B] {state}
nl: [B]InputStream Helper[/B] is versie [B]{version}[/B] {state}

[ctx: #30811]
en: [B]InputStream Adaptive[/B] is at version [B]{version}[/B] {state}
nl: [B]InputStream Adaptive[/B] is versie [B]{versoin}[/B] {state}

[ctx: #30820]
en: [B]Widevine CDM[/B] is [B]built into Android[/B]
nl: [B]Widevine CDM[/B] is [B]ingebouwd in Android[/B]

[ctx: #30821]
en: [B]Widevine CDM[/B] is at version [B]{version}[/B] and was installed on [B]{date}[/B]
nl: [B]Widevine CDM[/B] is versie [B]{version}[/B] en werd geïnstalleerd op [B]{date}[/B]

[ctx: #30822]
en: It was extracted from Chrome OS image [B]{name}[/B] with version [B]{version}[/B]
nl: Het werd uitgepakt uit Chrome OS image [B]{name}[/B] met versie [B]{version}[/B]

[ctx: #30823]
en: It was last checked for updates on [B]{date}[/B]
nl: Het werd laatste gecontroleerd op [B]{date}[/B]

[ctx: #30824]
en: It is installed at [B]{path}[/B]
nl: Het is geïnstalleerd in [B]{path}[/B]

[ctx: #30830]
en: Please report issues to: [COLOR yellow]{url}[/COLOR]
nl: Gelieve problemen te melden op: [COLOR yellow]{url}[/COLOR]

[ctx: #30901]
en: InputStream Helper information
nl: InputStream Helper informatie

[ctx: #30903]
en: Disable InputStream Helper
nl: InputStream Helper uitschakelen

[ctx: #30904]
en: [I]When disabled, DRM playback may fail![/I]
nl: [I]Indien uitgeschakeld kan de weergave van DRM-content mislukken![/I]

[ctx: #30905]
en: Update frequency in days
nl: Updatefrequentie in dagen

[ctx: #30907]
en: Temporary download directory
nl: Tijdelijke download-folder

[ctx: #30909]
en: (Re)install Widevine CDM library...
nl: Widevine CDM (her-)installeren...

[ctx: #30911]
en: Remove Widevine CDM library...
nl: Widevine CDM verwijderen...

[ctx: #30913]
en: Number of backups
nl: Aantal backups

[ctx: #30915]
en: Restore Widevine CDM library...
nl: Herstel Widevine CDM...
