XBMC-Addons - en to el translation catalogue (38 entries)

[ctx: #32001]
en: ETA
el: ΕΩΑ

[ctx: #32002]
en: Size
el: Μέγεθος

[ctx: #32003]
en: Received
el: Ελήφθησαν

[ctx: #32004]
en: Downloading
el: Μεταφόρτωση

[ctx: #32005]
en: Use Default?
el: Χρήση προκαθορισμένου;

[ctx: #32006]
en: Use default path:
el: Χρήση προκαθορισμένης διαδρομής

[ctx: #32007]
en: Or choose a new path?
el: Ή επιλογή νέας διαδρομής;

[ctx: #32008]
en: Default
el: Προκαθορισμένη

[ctx: #32009]
en: New
el: Νέα

[ctx: #32010]
en: Select Directory
el: Επιλογή φακέλου

[ctx: #32011]
en: Done
el: Έγινε

[ctx: #32012]
en: Download Complete
el: Ολοκλήρωση μεταφόρτωσης

[ctx: #32013]
en: Download Failed
el: Αποτυχία μεταφόρτωσης

[ctx: #32014]
en: SD Only
el: Μόνο MA

[ctx: #32015]
en: 720p
el: 720π

[ctx: #32016]
en: 1080p
el: 1080π

[ctx: #32017]
en: Max Streaming Video Quality
el: Μέγιστη ποιότητα ροής βίντεο

[ctx: #32018]
en: Disable DASH Video (Recommended)
el: Απενεργοποίηση βίντεο μορφής DASH (Προτείνεται)

[ctx: #32019]
en: Main
el: Βασικά

[ctx: #32020]
en: Advanced
el: Για προχωρημένους

[ctx: #32021]
en: Use user updated youtube-dl core version
el: Κάνε χρήση αναβαθμισμένης έκδοσης πυρήνα youtube-dl από τον χρήστη

[ctx: #32022]
en: Update automatically
el: Αυτόματη αναβάθμιση

[ctx: #32023]
en: Update now
el: Αναβάθμισε τώρα

[ctx: #32024]
en: View youtube-dl core info
el: Δείξε τις πληροφορίες πυρήνα youtube-dl

[ctx: #32025]
en: Debug Logging
el: Καταγραφή αποσφαλμάτωσης

[ctx: #32026]
en: Highest Available
el: Υψηλότερη διαθέσιμη

[ctx: #32027]
en: Enable youtube-dl verbose logging
el: Ενεργοποίηση αναλυτικής καταγραφής σφαλμάτων

[ctx: #32028]
en: Confirm download path
el: Επιβεβαίωση διαδρομής μεταφόρτωσης

[ctx: #32029]
en: Download path
el: Διαδρομή μεταφόρτωσης

[ctx: #32030]
en: Stop Current Download
el: Διακοπή τρέχουσας μεταφόρτωσης

[ctx: #32031]
en: Stop All Downloads
el: Διακοπή όλων των μεταφορτώσεων

[ctx: #32032]
en: Manage Queue
el: Διαχείριση ουράς

[ctx: #32033]
en: Download Currently Playing Video
el: Μεταφόρτωση του τρέχοντος βίντεο αναπαραγωγής

[ctx: #32034]
en: Settings
el: Ρυθμίσεις

[ctx: #32035]
en: Message
el: Μήνυμα

[ctx: #32036]
en: Failed
el: Αποτυχία

[ctx: #32037]
en: Failed to move to downloads folder - leaving in temp
el: Αποτυχία μετακίνησης στον φάκελο μεταφόρτωσης - αφέθηκε στον προσωρινό φάκελο

[ctx: #32038]
en: Skip Videos Without Audio
el: Προσπέραση βίντεο χωρίς ήχο
