XBMC-Addons - en to he_IL translation catalogue (36 entries)

[ctx: #32001]
en: ETA
he_IL: צפי לסיום

[ctx: #32002]
en: Size
he_IL: גודל

[ctx: #32003]
en: Received
he_IL: התקבל

[ctx: #32004]
en: Downloading
he_IL: מוריד

[ctx: #32005]
en: Use Default?
he_IL: שימוש בברירת מחדל?

[ctx: #32006]
en: Use default path:
he_IL: תשתמש בנתיב ברירת המחדל:

[ctx: #32007]
en: Or choose a new path?
he_IL: או לבחור נתיב חדש?

[ctx: #32008]
en: Default
he_IL: ברירת מחדל

[ctx: #32009]
en: New
he_IL: חדש

[ctx: #32010]
en: Select Directory
he_IL: בחר תיקייה

[ctx: #32011]
en: Done
he_IL: סיום

[ctx: #32012]
en: Download Complete
he_IL: ההורדה הושלמה

[ctx: #32013]
en: Download Failed
he_IL: ההורדה נכשלה

[ctx: #32014]
en: SD Only
he_IL: SD בלבד

[ctx: #32017]
en: Max Streaming Video Quality
he_IL: איכות מרבית להזרמת וידאו

[ctx: #32018]
en: Disable DASH Video (Recommended)
he_IL: בטל מקף וידאו (מומלץ)

[ctx: #32019]
en: Main
he_IL: ראשי

[ctx: #32020]
en: Advanced
he_IL: מתקדם

[ctx: #32021]
en: Use user updated youtube-dl core version
he_IL: תשתמש במשתמש youtube-dl בגרסה ליבה מעודכנת

[ctx: #32022]
en: Update automatically
he_IL: עדכן אוטומטית

[ctx: #32023]
en: Update now
he_IL: עדכן עכשיו

[ctx: #32024]
en: View youtube-dl core info
he_IL: הצג את פרטי הליבה youtube-dl

[ctx: #32025]
en: Debug Logging
he_IL: רישום איתור באגים

[ctx: #32026]
en: Highest Available
he_IL: הגבוהה ביותר הזמינה

[ctx: #32027]
en: Enable youtube-dl verbose logging
he_IL: אפשר רישום יומן מפורט של Youtube-dl

[ctx: #32028]
en: Confirm download path
he_IL: אשר נתיב להורדה

[ctx: #32029]
en: Download path
he_IL: נתיב הורדה

[ctx: #32030]
en: Stop Current Download
he_IL: עצור את ההורדה הנוכחית

[ctx: #32031]
en: Stop All Downloads
he_IL: עצור את כל ההורדות

[ctx: #32032]
en: Manage Queue
he_IL: ניהול תור

[ctx: #32033]
en: Download Currently Playing Video
he_IL: הורד את הוידאו שמנוגן כעת

[ctx: #32034]
en: Settings
he_IL: הגדרות

[ctx: #32035]
en: Message
he_IL: הודעה

[ctx: #32036]
en: Failed
he_IL: נכשל

[ctx: #32037]
en: Failed to move to downloads folder - leaving in temp
he_IL: נכשל להעביר לתיקיה הורדות - משאיר בספרייה temp

[ctx: #32038]
en: Skip Videos Without Audio
he_IL: דלג על סרטונים בלי אודיו
