XBMC Addons - en to nl translation catalogue (35 entries)

[ctx: #32002]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: #32003]
en: Received
nl: Ontvangen

[ctx: #32004]
en: Downloading
nl: Downloaden

[ctx: #32005]
en: Use Default?
nl: Gebruik standaard?

[ctx: #32006]
en: Use default path:
nl: Gebruik standaard locatie:

[ctx: #32007]
en: Or choose a new path?
nl: Of kies een nieuwe locatie?

[ctx: #32008]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: #32009]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: #32010]
en: Select Directory
nl: Selecteer Map

[ctx: #32011]
en: Done
nl: Klaar

[ctx: #32012]
en: Download Complete
nl: Download Voltooid

[ctx: #32013]
en: Download Failed
nl: Download Mislukt

[ctx: #32014]
en: SD Only
nl: Enkel SD

[ctx: #32017]
en: Max Streaming Video Quality
nl: Maximale Kwaliteit Streaming Video

[ctx: #32018]
en: Disable DASH Video (Recommended)
nl: Schakel DASH Video uit (Aanbevolen)

[ctx: #32019]
en: Main
nl: Hoofd

[ctx: #32020]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: #32021]
en: Use user updated youtube-dl core version
nl: Gebruik door gebruiker bijgewerkte youtube-dl-kernversie

[ctx: #32022]
en: Update automatically
nl: Update automatisch

[ctx: #32023]
en: Update now
nl: Update nu

[ctx: #32024]
en: View youtube-dl core info
nl: Bekijk youtube_dl kern info

[ctx: #32025]
en: Debug Logging
nl: Debug Loggen

[ctx: #32026]
en: Highest Available
nl: Hoogst Beschikbare

[ctx: #32027]
en: Enable youtube-dl verbose logging
nl: Schakel uitgebreid loggen van youtube-dl in

[ctx: #32028]
en: Confirm download path
nl: Bevestig download locatie

[ctx: #32029]
en: Download path
nl: Download locatie

[ctx: #32030]
en: Stop Current Download
nl: Stop Huidige Download

[ctx: #32031]
en: Stop All Downloads
nl: Stop Alle Downloads

[ctx: #32032]
en: Manage Queue
nl: Beheer Afspeellijst

[ctx: #32033]
en: Download Currently Playing Video
nl: Download Momenteel Afspelende Video

[ctx: #32034]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: #32035]
en: Message
nl: Bericht

[ctx: #32036]
en: Failed
nl: Mislukt

[ctx: #32037]
en: Failed to move to downloads folder - leaving in temp
nl: Niet gelukt om downloads map te verplaatsen - laat achter in temp

[ctx: #32038]
en: Skip Videos Without Audio
nl: Sla Video's Zonder Audio Over
