XBMC-Addons - en to hu translation catalogue (211 entries)

[ctx: #32000]
en: Main
hu: Főoldal

[ctx: #32001]
en: Original
hu: Eredeti

[ctx: #32020]
en: Local Quality
hu: Helyi minőség

[ctx: #32021]
en: Remote Quality
hu: Távoli minőség

[ctx: #32022]
en: Online Quality
hu: Online minőség

[ctx: #32023]
en: Transcode Format
hu: Átkódolási formátum

[ctx: #32024]
en: Debug Logging
hu: Hibakeresési naplózás

[ctx: #32025]
en: Allow Direct Play
hu: Közvetlen lejátszás engedélyezése

[ctx: #32026]
en: Allow Direct Stream
hu: Közvetlen adatfolyam engedélyezése

[ctx: #32027]
en: Force
hu: Kényszerítés

[ctx: #32028]
en: Always
hu: Mindig

[ctx: #32029]
en: Only Image Formats
hu: Csak képformátumok esetében

[ctx: #32030]
en: Auto
hu: Automatikus

[ctx: #32031]
en: Burn Subtitles (Direct Play Only)
hu: Feliratok égetése (Csak közvetlen lejátszás esetén)

[ctx: #32032]
en: Allow Insecure Connections
hu: Nem biztonságos kapcsolatok engedélyezése

[ctx: #32033]
en: Never
hu: Soha

[ctx: #32034]
en: On Same network
hu: Ugyanazon a hálózaton

[ctx: #32035]
en: Always
hu: Mindig

[ctx: #32036]
en: Allow 4K
hu: 4K engedélyezése

[ctx: #32037]
en: Allow HEVC (h265)
hu: HEVC (h265) engedélyezése

[ctx: #32038]
en: Automatically Sign In
hu: Automatikus bejelentkezés

[ctx: #32040]
en: Enable Subtitle Downloading
hu: Felirat letöltés engedélyezése

[ctx: #32041]
en: Enable Subtitle Downloading
hu: Felirat letöltés engedélyezése

[ctx: #32042]
en: Server Discovery (GDM)
hu: Szerver felderítés

[ctx: #32043]
en: Start Plex On Kodi Startup
hu: Indítsa el a Plexet a Kodi indításakor

[ctx: #32044]
en: Connection 1 IP
hu: 1. Kapcsolat IP

[ctx: #32045]
en: Connection 1 Port
hu: 1. Kapcsolat Port

[ctx: #32046]
en: Connection 2 IP
hu: 2. Kapcsolat IP

[ctx: #32047]
en: Connection 2 Port
hu: 2. Kapcsolat Port

[ctx: #32048]
en: Audio
hu: Audió

[ctx: #32049]
en: Advanced
hu: Fejlett beállítások

[ctx: #32050]
en: Manual Servers
hu: Kézi szerverek

[ctx: #32051]
en: Privacy
hu: Adatvédelem

[ctx: #32052]
en: About
hu: Rólunk

[ctx: #32053]
en: Video
hu: Videó

[ctx: #32054]
en: Addon Version
hu: Addon verzió

[ctx: #32055]
en: Kodi Version
hu: Kodi verzió

[ctx: #32056]
en: Screen Resolution
hu: Képernyőfelbontás

[ctx: #32057]
en: Current Server Version
hu: Jelenlegi szerver verzió

[ctx: #32100]
en: Skip user selection and pin entry on startup.
hu: Felhasználó kiválasztás és a PIN kód megadás átugrása indításkor.

[ctx: #32101]
en: If enabled, when playback ends and there is a 'Next Up' item available, it will be automatically be played after a 15 second delay.
hu: Ha engedélyezi, akkor a lejátszás befejezése után, amennyiben rendelkezésre áll egy "következő" elem, az 15 másodperces késleltetés után automatikusan lejátszásra kerül.

[ctx: #32102]
en: Enable this if your hardware can handle 4K playback. Disable it to force transcoding.
hu: Engedélyezze ezt, ha a hardver képes a 4K lejátszásra. Kapcsolja ki, amennyiben kényszeríteni szeretné az átkódolást.

[ctx: #32103]
en: Enable this if your hardware can handle HEVC/h265. Disable it to force transcoding.
hu: Engedélyezze ezt, ha a hardver képes a HEVC/h265 lejátszásra. Kapcsolja ki, amennyiben kényszeríteni szeretné az átkódolást.

[ctx: #32104]
en: When to connect to servers with no secure connections.[CR][CR]* [B]Never[/B]: Never connect to a server insecurely[CR]* [B]On Same Network[/B]: Allow if on the same network[CR]* [B]Always[/B]: Allow same network and remote connections
hu: Mikor kapcsolódhat nem biztonságosan a szerverekhez.[CR][CR]* [B]Soha[/B]: Soha ne kapcsolódjon[CR]* [B]Azonos hálózat[/B]: Azonos hálózat esetén engedélyezze[CR]* [B]Mindig[/B]: Engedélyezze helyi és távoli kapcsolat esetén is

[ctx: #32201]
en: Trailer
hu: Előzetes

[ctx: #32202]
en: Deleted Scene
hu: Törölt jelenet

[ctx: #32203]
en: Interview
hu: Interjú

[ctx: #32204]
en: Music Video
hu: Videóklip

[ctx: #32205]
en: Behind the Scenes
hu: A kulisszák mögött

[ctx: #32206]
en: Scene
hu: Jelenet

[ctx: #32207]
en: Live Music Video
hu: Élő zenei videó

[ctx: #32208]
en: Lyric Music Video
hu: Zenei videó dalszöveggel

[ctx: #32209]
en: Concert
hu: Koncert

[ctx: #32210]
en: Featurette
hu: Kísérő film

[ctx: #32211]
en: Short
hu: Rövidfilm

[ctx: #32212]
en: Other
hu: Egyéb

[ctx: #32300]
en: Go to Album
hu: Ugrás az Albumra

[ctx: #32301]
en: Go to Artist
hu: Ugrás az előadóra

[ctx: #32302]
en: Go to {0}
hu: Ugrás ide {0}

[ctx: #32303]
en: Season
hu: Évad

[ctx: #32304]
en: Episode
hu: Epizód

[ctx: #32305]
en: Extras
hu: Extrák

[ctx: #32306]
en: Related Shows
hu: Kapcsolódó műsorok

[ctx: #32307]
en: More
hu: Egyéb

[ctx: #32308]
en: Available
hu: Elérhető

[ctx: #32309]
en: None
hu: Nincs

[ctx: #32312]
en: Unavailable
hu: Nem elérhető

[ctx: #32313]
en: This item is currently unavailable.
hu: Ez az elem jelenleg nem érhető el.

[ctx: #32314]
en: In Progress
hu: Folyamatban

[ctx: #32315]
en: Resume playback?
hu: Folytatja a lejátszást?

[ctx: #32316]
en: Resume
hu: Folytat

[ctx: #32317]
en: Play from beginning
hu: Lejátszás az elejétől

[ctx: #32318]
en: Mark Unplayed
hu: Nem nézettnek jelölés

[ctx: #32319]
en: Mark Played
hu: Nézettnek jelölés

[ctx: #32320]
en: Mark Season Unplayed
hu: Az évad nem nézettnek jelölése

[ctx: #32321]
en: Mark Season Played
hu: Az évad nézettnek jelölése

[ctx: #32322]
en: Delete
hu: Törlés

[ctx: #32323]
en: Go To Show
hu: Ugrás a műsorra

[ctx: #32324]
en: Go To {0}
hu: Ugrás {0}

[ctx: #32325]
en: Play Next
hu: Következő lejátszása

[ctx: #32326]
en: Really Delete?
hu: Tényleg törli?

[ctx: #32327]
en: Are you sure you really want to delete this media?
hu: Biztos benne, hogy törli az alábbi tartalmat?

[ctx: #32328]
en: Yes
hu: Igen

[ctx: #32329]
en: No
hu: Nem

[ctx: #32330]
en: Message
hu: Üzenet

[ctx: #32331]
en: There was a problem while attempting to delete the media.
hu: Probléma történt a tartalom törlése közben.

[ctx: #32332]
en: Home
hu: Kezdőoldal

[ctx: #32333]
en: Playlists
hu: Lejátszási listák

[ctx: #32334]
en: Confirm Exit
hu: Kilépés megerősítése

[ctx: #32335]
en: Are you ready to exit Plex?
hu: Készen áll arra, hogy kilépjen a Plexből?

[ctx: #32336]
en: Exit
hu: Kilépés

[ctx: #32337]
en: Cancel
hu: Mégse

[ctx: #32338]
en: No Servers Found
hu: Nem található szerver

[ctx: #32339]
en: Server is not accessible
hu: A szerver nem elérhető

[ctx: #32340]
en: Connection tests are in progress. Please wait.
hu: A kapcsolat tesztelése folyamatban. Kérem várjon.

[ctx: #32341]
en: Server is not accessible. Please sign into your server and check your connection.
hu: A szerver nem elérhető. Kérem jelentkezzen be a szerverébe és ellenőrizze a hálózati kapcsolatot.

[ctx: #32342]
en: Switch User
hu: Felhasználóváltás

[ctx: #32343]
en: Settings
hu: Beállítások

[ctx: #32344]
en: Sign Out
hu: Kijelentkezés

[ctx: #32345]
en: All
hu: Összes

[ctx: #32346]
en: By Name
hu: Név szerint

[ctx: #32347]
en: artists
hu: előadók

[ctx: #32348]
en: movies
hu: filmek

[ctx: #32349]
en: photos
hu: fényképek

[ctx: #32350]
en: shows
hu: műsorok

[ctx: #32351]
en: By Date Added
hu: Hozzáadás dátuma szerint

[ctx: #32352]
en: Date Added
hu: Dátum szerint

[ctx: #32353]
en: By Release Date
hu: Megjelenés dátuma szerint

[ctx: #32354]
en: Release Date
hu: Megjelenés dátuma

[ctx: #32355]
en: By Date Viewed
hu: Megtekintés dátuma szerint

[ctx: #32356]
en: Date Viewed
hu: Megtekintés dátuma

[ctx: #32357]
en: By Name
hu: Név szerint

[ctx: #32358]
en: Name
hu: Név

[ctx: #32359]
en: By Rating
hu: Értékelés szerint

[ctx: #32360]
en: Rating
hu: Értékelés

[ctx: #32361]
en: By Resolution
hu: Felbontás szerint

[ctx: #32362]
en: Resolution
hu: Felbontás

[ctx: #32363]
en: By Duration
hu: Időtartam szerint

[ctx: #32364]
en: Duration
hu: Időtartam

[ctx: #32365]
en: By First Aired
hu: Első sugárzás dátuma szerint

[ctx: #32366]
en: First Aired
hu: Első sugárzás dátuma

[ctx: #32367]
en: By Unplayed
hu: Nem megtekintettek szerint

[ctx: #32368]
en: Unplayed
hu: Nem megtekintettek

[ctx: #32369]
en: By Date Played
hu: Lejátszás dátuma szerint

[ctx: #32370]
en: Date Played
hu: Lejátszás dátuma

[ctx: #32371]
en: By Play Count
hu: Lájátszások száma szerint

[ctx: #32372]
en: Play Count
hu: Lejátszások száma

[ctx: #32373]
en: By Date Taken
hu: Készítés dátuma szerint

[ctx: #32374]
en: Date Taken
hu: Készítés dátuma

[ctx: #32375]
en: No filters available
hu: Nincs elérhető szűrő

[ctx: #32376]
en: Clear Filter
hu: Szűrők eltávolítása

[ctx: #32377]
en: Year
hu: Év

[ctx: #32378]
en: Decade
hu: Évtized

[ctx: #32379]
en: Genre
hu: Műfaj

[ctx: #32380]
en: Content Rating
hu: Értékelés

[ctx: #32381]
en: Network
hu: Csatorna

[ctx: #32382]
en: Collection
hu: Nyűjtemény

[ctx: #32383]
en: Director
hu: Rendező

[ctx: #32384]
en: Actor
hu: Színész

[ctx: #32385]
en: Country
hu: Ország

[ctx: #32386]
en: Studio
hu: Stúdió

[ctx: #32387]
en: Labels
hu: Cimkék

[ctx: #32388]
en: Camera Make
hu: Fényképezőgép gyártmánya

[ctx: #32389]
en: Camera Model
hu: Fényképezőgép Modell

[ctx: #32390]
en: Aperture
hu: Rekesz

[ctx: #32391]
en: Shutter Speed
hu: Zár sebesség

[ctx: #32392]
en: Lens
hu: Lencsék

[ctx: #32393]
en: TV Shows
hu: Sorozatok

[ctx: #32394]
en: Music
hu: Zene

[ctx: #32395]
en: Audio
hu: Audió

[ctx: #32396]
en: Subtitles
hu: Feliratok

[ctx: #32397]
en: Quality
hu: Minőség

[ctx: #32398]
en: Kodi Video Settings
hu: Kodi videó beállitások

[ctx: #32399]
en: Kodi Audio Settings
hu: Kodi audió beállitások

[ctx: #32400]
en: Go To Season
hu: Ugrás az évadra

[ctx: #32401]
en: Directors
hu: Rendezők

[ctx: #32402]
en: Writer
hu: Szerző

[ctx: #32403]
en: Writers
hu: Szerzők

[ctx: #32404]
en: Related Movies
hu: Kapcsolódó filmek

[ctx: #32405]
en: Download Subtitles
hu: Feliratok letöltése

[ctx: #32406]
en: Subtitle Delay
hu: Felirat késleltetés

[ctx: #32407]
en: Next Subtitle
hu: Következő felirat

[ctx: #32408]
en: Disable Subtitles
hu: Feliratok letiltása

[ctx: #32409]
en: Enable Subtitles
hu: Feliratok engedélyezése

[ctx: #32410]
en: Platform Version
hu: Platform verzió

[ctx: #32411]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

[ctx: #32412]
en: Edit Or Clear
hu: Szerkesztés vagy törlés

[ctx: #32413]
en: Edit IP address or clear the current setting?
hu: Módosíthatja az IP-címet, vagy törli az aktuális beállítást?

[ctx: #32414]
en: Clear
hu: Törlés

[ctx: #32415]
en: Edit
hu: Módositás

[ctx: #32416]
en: Enter IP Address
hu: Adja meg az IP-címet

[ctx: #32417]
en: Enter Port Number
hu: Adja meg a port számát

[ctx: #32418]
en: Creator
hu: Alkotó

[ctx: #32419]
en: Cast
hu: Szereplők

[ctx: #32420]
en: Disc
hu: Lemez

[ctx: #32421]
en: Sign Out
hu: Kijelentkezés

[ctx: #32422]
en: Exit
hu: Kilépés

[ctx: #32423]
en: Shutdown
hu: Leállítás

[ctx: #32424]
en: Suspend
hu: Felfüggesztés

[ctx: #32425]
en: Hibernate
hu: Hibernálás

[ctx: #32426]
en: Reboot
hu: Újraindítás

[ctx: #32427]
en: Failed
hu: Sikertelen

[ctx: #32428]
en: Login failed!
hu: Bejelentkezés sikertelen

[ctx: #32429]
en: Resume from {0}
hu: Folytatás innen {0}

[ctx: #32430]
en: Discovery
hu: Felfedezés

[ctx: #32431]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: #32433]
en: Clear
hu: Törlés mind

[ctx: #32434]
en: Searching...
hu: Keresés...

[ctx: #32435]
en: No Results
hu: Nincs találat

[ctx: #32436]
en: Paused
hu: Szünetelve

[ctx: #32437]
en: Welcome
hu: Üdvözöljük

[ctx: #32438]
en: Previous
hu: Előző

[ctx: #32439]
en: Playing Next
hu: Következő lejátszása

[ctx: #32440]
en: On Deck
hu: Jelenlegi

[ctx: #32441]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

[ctx: #32442]
en: Embedded
hu: Beágyazott

[ctx: #32443]
en: Forced
hu: Kényszerített

[ctx: #32444]
en: Lyrics
hu: Dalszöveg

[ctx: #32445]
en: Mono
hu: Monó

[ctx: #32446]
en: Stereo
hu: Sztereó

[ctx: #32447]
en: None
hu: Nincs

[ctx: #32448]
en: Playback Failed!
hu: A lejátszás sikertelen!

[ctx: #32449]
en: Can't connect to plex.tv[CR]Check your internet connection and try again.
hu: Nem lehet csatlakozni a plex.tv-hez[CR]Ellenőrizze az internetkapcsolatot, és próbálja újra.

[ctx: #32450]
en: Choose Version
hu: Verzió választása

[ctx: #32451]
en: Play Version...
hu: Verzió lejátszása...

[ctx: #32452]
en: No Content available in this library
hu: Nincs elérhető tartalom ebben a könyvtárban

[ctx: #32453]
en: Please add content and/or check that 'Include in dashboard' is enabled.
hu: Kérem adjon hozzá tartalmat és/vagy ellenőrizze, hogy a 'Hozzáadás az irányítópulthoz' opció be van kapcsolva

[ctx: #32454]
en: No Content available for this filter
hu: Nincs elérhető tartalom ezzel a szűrővel

[ctx: #32455]
en: Please change change or remove the current filter
hu: Kérem változtassa meg, vagy távolítsa el a jelenlegi szűrőt

[ctx: #32456]
en: Offline Mode
hu: Offline mód

[ctx: #32457]
en: Sign In
hu: Bejelentkezés
