XBMC-Addons - en to pl_PL translation catalogue (27 entries)

[ctx: #32000]
en: Custom Image
pl_PL: Obraz niestandardowy

[ctx: #32001]
en: None
pl_PL: Brak

[ctx: #32002]
en: Background overlay texture
pl_PL: Tekstura tła

[ctx: #32003]
en: Browse custom image for background overlay
pl_PL: Wybierz obraz tekstury tła

[ctx: #32004]
en: Custom single image
pl_PL: Pojedynczy obraz

[ctx: #32005]
en: Custom multi image (folder)
pl_PL: Wiele obrazów (folder)

[ctx: #32006]
en: Select busy spinner
pl_PL: Wybierz animację zajętości

[ctx: #32007]
en: %s missing!
pl_PL: Brakuje %s!

[ctx: #32008]
en: To get the most out of this skin, it is suggested to install a image resource addon for %s. 
     Do you want to select and install this image resource addon now ?
pl_PL: Maksimum możliwość skóry można uzyskać, pobierając dodatek z kolekcją obrazów %s. 
    Czy chcesz teraz wybrać i zainstalować dodatek z kolekcją obrazów?

[ctx: #32009]
en: Custom path
pl_PL: Niestandardowy folder

[ctx: #32010]
en: Select resource addon or custom folder
pl_PL: Wybierz kolekcję obrazów lub niestandardowy folder

[ctx: #32011]
en: Not installed
pl_PL: Nie zainstalowano

[ctx: #32012]
en: Select view
pl_PL: Wybierz widok

[ctx: #32013]
en: Enable/disable views
pl_PL: Zarządzanie widokami

[ctx: #32014]
en: The action completed sucesfully
pl_PL: Akcja zakończona powodzeniem

[ctx: #32015]
en: The action completed with errors
pl_PL: Akcja zakończona niepowodzeniem

[ctx: #32016]
en: Do you want to setup a single background or a folder with multiple backgrounds ?
pl_PL: Czy chcesz ustawić pojedyncze tło czy folder z wieloma tłami?

[ctx: #32017]
en: Single
pl_PL: Pojedyncze

[ctx: #32018]
en: Multiple
pl_PL: Wiele

[ctx: #32019]
en: Random fanart from movie with genre
pl_PL: Losowa fototapeta filmu danego gatunku

[ctx: #32020]
en: Select image
pl_PL: Wybierz obraz

[ctx: #32021]
en: Available image resource addons
pl_PL: Dostępne dodatki z kolekcjami obrazów

[ctx: #32022]
en: There are no (more) resource addons available for this type
pl_PL: Brak dostępnych (dodatkowych) kolekcji obrazów tego typu

[ctx: #32023]
en: Artwork options
pl_PL: Opcje grafik

[ctx: #32024]
en: Select Animated Art
pl_PL: Wybierz animowaną grafikę

[ctx: #32025]
en: Use submenu as widget
pl_PL: Używaj podmenu w roli gadżetu

[ctx: #32026]
en: RCB Most played games
pl_PL: Gry ulubione
