XBMC-Addons - en to he translation catalogue (70 entries)

[ctx: #32000]
en: Favourites
he: מועדפים

[ctx: #32001]
en: Favourite Media
he: מדיה מהמועדפים

[ctx: #32002]
en: Next Episodes
he: vפרקים הבאים

[ctx: #32003]
en: Recommended Movies
he: סרטים מומלצים

[ctx: #32004]
en: Recommended Media
he: פריטים מומלצים

[ctx: #32005]
en: Recent Media
he: פריטים חדשים

[ctx: #32006]
en: Similar Movies
he: סרטים דומים

[ctx: #32007]
en: In progress and Recommended Media
he: מדיה בתהליך ומדיה מומלצת

[ctx: #32008]
en: Random Episodes
he: פרקים באקראי

[ctx: #32009]
en: Recommended Episodes
he: ‎פרקים מומלצים

[ctx: #32010]
en: In progress and recommended Episodes
he: התקדמות פרקים, פרקים מומלצים

[ctx: #32011]
en: In progress Media
he: פריטים בתהליך

[ctx: #32012]
en: Recently added songs
he: שירים שנוספו לאחרונה

[ctx: #32013]
en: Recently played songs
he: שירים שנוגנו לאחרונה

[ctx: #32014]
en: Similar TV Shows
he: סדרות דומות

[ctx: #32015]
en: Recommended albums
he: אלבומים מומלצים

[ctx: #32016]
en: Recommended songs
he: שירים מומלצים

[ctx: #32017]
en: PVR Channel groups
he: קבוצות ערוצי PVR

[ctx: #32018]
en: Recent recordings
he: הקלטות אחרונות

[ctx: #32019]
en: Next unwatched recordings
he: הקלטות הבאות שטרם ניצפו

[ctx: #32020]
en: TV Channels
he: ערוצי טלוויזיה

[ctx: #32021]
en: Timers
he: תזמונים

[ctx: #32022]
en: Similar Media
he: מדיה דומה

[ctx: #32023]
en: Widgets
he: יישומונים

[ctx: #32024]
en: Enable artwork lookups
he: לאפשר איתור גרפיקה

[ctx: #32025]
en: Show specials in episode widgets
he: הצג פרקי ספיישל עבור סדרות ביישומונים

[ctx: #32026]
en: Browse albums instead of playing for album widgets
he: צפה באלבומים במקום לנגן אלבום ביישומונים

[ctx: #32027]
en: In-progress episodes
he: פרקים בתהליך

[ctx: #32028]
en: In-progress movies
he: סרטים בתהליך

[ctx: #32029]
en: In-progress and recommended movies
he: סרטים בתהליך וסרטים מומלצים

[ctx: #32030]
en: TV Channels (with artwork)
he: ערוצי טלוויזיה (עם גרפיקה)

[ctx: #32031]
en: Next unwatched recordings (reversed)
he: הקלטות הבאות שטרם ניצפו (הפוך)

[ctx: #32032]
en: In-progress and random movies
he: סרטים בתהליך וסרטים אקראיים

[ctx: #32033]
en: Random albums
he: ‎אלבומים אקראיים

[ctx: #32034]
en: Random songs
he: שירים אקראיים

[ctx: #32035]
en: Hide watched items in video widgets
he: הסתר פריטים שנצפו ביישומון הווידאו

[ctx: #32036]
en: Only use in-progress shows in next episodes widget
he: תשתמש רק בסדרות שבתהליך, ליישומון הפרק הבא

[ctx: #32037]
en: Recommended Tv Shows
he: סדרות מומלצות

[ctx: #32038]
en: Recently added movies
he: סרטים שנוספו לאחרונה

[ctx: #32039]
en: Recently added episodes
he: פרקים שנוספו לאחרונה

[ctx: #32040]
en: Recently added musicvideos
he: ‎סרטוני מוזיקה שנוספו לאחרונה

[ctx: #32041]
en: Random Tv Shows
he: סדרות אקראיות

[ctx: #32042]
en: Unaired episodes
he: פרקים שטרם שודרו

[ctx: #32043]
en: Next airing episodes
he: הפרקים הבאים שישודרו

[ctx: #32044]
en: In progress TV shows
he: סדרות בתהליך צפייה

[ctx: #32045]
en: Recently added TV shows
he: סדרות שנוספו לאחרונה

[ctx: #32046]
en: IMDB Top 250 movies in library
he: 250 הסרטים המובילים של IMDB בספרייה

[ctx: #32047]
en: IMDB Top 250 Tv shows in library
he: 250 הסדרות המובילות של IMDB בספרייה

[ctx: #32048]
en: Random movies
he: סרטים אקראיים

[ctx: #32049]
en: In progress and random Episodes
he: פרקים אקראיים ובתהליך

[ctx: #32051]
en: Browse TV Show
he: עיין בסדרה

[ctx: #32052]
en: Browse Season
he: עיון בעונה

[ctx: #32053]
en: Default number of items to show in widget
he: מספר ברירת המחדל של פריטים להצגה ביישומון

[ctx: #32054]
en: PVR
he: מקליט ווידאו אישי PVR

[ctx: #32055]
en: Similar songs
he: שירים דומים

[ctx: #32056]
en: Similar albums
he: אלבומים דומים

[ctx: #32057]
en: Mixed Media
he: מדיה מעורבת

[ctx: #32059]
en: Random media
he: מדיה אקראית

[ctx: #32060]
en: In progress and Random media
he: מדיה אקראית ובתהליך

[ctx: #32061]
en: In progress music videos
he: סרטוני מוזיקה בתהליך

[ctx: #32062]
en: Random music videos
he: סרטוני מוזיקה אקראיים

[ctx: #32063]
en: Recently added artists
he: ‎אמנים שנוספו לאחרונה

[ctx: #32064]
en: Random artists
he: אמנים אקראיים

[ctx: #32065]
en: Recommended artists
he: אמנים מומלצים

[ctx: #32066]
en: Unwatched movies
he: סרטים שלא נצפו

[ctx: #32067]
en: Hide watched items in recent items listings
he: הסתר פריטים שנצפו ברשימת הפריטים האחרונים

[ctx: #32068]
en: Episodes airing today
he: פרקים שמשודרים היום

[ctx: #32069]
en: Recently played TV channels
he: ערוצים שנוגנו לאחרונה

[ctx: #32070]
en: In progress TV shows and movies
he: סדרות וסרטים בתהליך

[ctx: #32071]
en: Enable aggresive refresh of widgets
he: אפשר רענון אגרסיבי של יישומונים
