XBMC-Addons - en to sr_RS translation catalogue (29 entries)

[ctx: #32000]
en: Favourites
sr_RS: Фаворити

[ctx: #32001]
en: Favourite Media
sr_RS: Фаворити Медија

[ctx: #32002]
en: Next Episodes
sr_RS: Следећа Епизода

[ctx: #32003]
en: Recommended Movies
sr_RS: Препоручени Филмови

[ctx: #32004]
en: Recommended Media
sr_RS: Препоручени Медији

[ctx: #32005]
en: Recent Media
sr_RS: Скорашњи Медији

[ctx: #32006]
en: Similar Movies
sr_RS: Слични Филмови

[ctx: #32007]
en: In progress and Recommended Media
sr_RS: У репродукцији и Препоручени Медији

[ctx: #32011]
en: In progress Media
sr_RS: Медији у репродукцији

[ctx: #32012]
en: Recently added songs
sr_RS: Скоро додане песме

[ctx: #32013]
en: Recently played songs
sr_RS: Скоро емитоване песме

[ctx: #32014]
en: Similar TV Shows
sr_RS: Сличне Серије

[ctx: #32015]
en: Recommended albums
sr_RS: Препоручени албуми

[ctx: #32016]
en: Recommended songs
sr_RS: Препоручене нумере

[ctx: #32017]
en: PVR Channel groups
sr_RS: Група канала за ПВР

[ctx: #32018]
en: Recent recordings
sr_RS: ПВР - скоро снимано

[ctx: #32019]
en: Next unwatched recordings
sr_RS: ПВР - Следећи неодгледани снимак

[ctx: #32020]
en: TV Channels
sr_RS: ПВР - Канал

[ctx: #32021]
en: Timers
sr_RS: ПВР - Тајмер

[ctx: #32022]
en: Similar Media
sr_RS: Слични Медији

[ctx: #32023]
en: Widgets
sr_RS: Виџгети

[ctx: #32024]
en: Enable artwork lookups
sr_RS: Омогући слике за Музику/ПВР

[ctx: #32025]
en: Show specials in episode widgets
sr_RS: Прикажи Специјале у виџгетима за Епизоде

[ctx: #32026]
en: Browse albums instead of playing for album widgets
sr_RS: Отвори у листи уместо да репродукујеш албуме

[ctx: #32027]
en: In-progress episodes
sr_RS: У емитовању Епизоде

[ctx: #32028]
en: In-progress movies
sr_RS: У емитовању Филмови

[ctx: #32029]
en: In-progress and recommended movies
sr_RS: У емитовању и препоручени Филмови

[ctx: #32030]
en: TV Channels (with artwork)
sr_RS: ПВР - Канали (са сликама)

[ctx: #32031]
en: Next unwatched recordings (reversed)
sr_RS: ПВР - Следећи неодгледани снимак
