XBMC Addons - en to af translation catalogue (19 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
af: Voeg by

[ctx: #32001]
en: Delete
af: Wis uit

[ctx: #32014]
en: Videos
af: Video’s

[ctx: #32015]
en: Movies
af: Flieks

[ctx: #32016]
en: TV Shows
af: TV Programme

[ctx: #32017]
en: Live TV
af: Lewendige TV

[ctx: #32019]
en: Music
af: Musiek

[ctx: #32020]
en: Pictures
af: Prentjies

[ctx: #32021]
en: Programs
af: Programme

[ctx: #32022]
en: Live TV
af: Lewendige TV

[ctx: #32023]
en: Timers
af: Tydhouer

[ctx: #32040]
en: Playlist
af: Speellys

[ctx: #32050]
en: Default
af: Verstek

[ctx: #32051]
en: Single image
af: Enkele beeld

[ctx: #32053]
en: None
af: Geen

[ctx: #32061]
en: Display
af: Vertoon

[ctx: #32062]
en: Play
af: Speel

[ctx: #32088]
en: Channels
af: Kanale

[ctx: #32096]
en: Browse...
af: Soek...
