XBMC Addons - en to sq translation catalogue (15 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
sq: Shtoni

[ctx: #32001]
en: Delete
sq: Fshij

[ctx: #32014]
en: Videos
sq: Video

[ctx: #32015]
en: Movies
sq: Filma

[ctx: #32019]
en: Music
sq: Muzikë

[ctx: #32020]
en: Pictures
sq: Fotografi

[ctx: #32021]
en: Programs
sq: Programe

[ctx: #32023]
en: Timers
sq: Timer

[ctx: #32040]
en: Playlist
sq: Lista e Lojës

[ctx: #32050]
en: Default
sq: Prëzgjedhur

[ctx: #32053]
en: None
sq: Asgjë

[ctx: #32061]
en: Display
sq: Ekrani

[ctx: #32062]
en: Play
sq: Riprodho

[ctx: #32088]
en: Channels
sq: Kanalet

[ctx: #32096]
en: Browse...
sq: Shfletoni...
