XBMC Addons - en to am translation catalogue (17 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
am: መጨመሪያ

[ctx: #32001]
en: Delete
am: ማጥፊያ

[ctx: #32014]
en: Videos
am: ቪዲዮ

[ctx: #32015]
en: Movies
am: ሙቪዎች

[ctx: #32017]
en: Live TV
am: ቲቪ በቀጥታ

[ctx: #32019]
en: Music
am: ሙዚቃ

[ctx: #32020]
en: Pictures
am: ስእሎች

[ctx: #32021]
en: Programs
am: ፕሮግራሞች

[ctx: #32022]
en: Live TV
am: ቲቪ በቀጥታ

[ctx: #32040]
en: Playlist
am: የሚጫወተው ዝርዝር

[ctx: #32050]
en: Default
am: ነባር

[ctx: #32053]
en: None
am: ምንም

[ctx: #32061]
en: Display
am: ማሳያ

[ctx: #32062]
en: Play
am: ማጫወቻ

[ctx: #32087]
en: Radio
am: ሬዲዮ

[ctx: #32088]
en: Channels
am: ጣቢያዎች

[ctx: #32096]
en: Browse...
am: መቃኛ...
