XBMC Addons - en to be translation catalogue (11 entries)

[ctx: #32015]
en: Movies
be: Фільмы

[ctx: #32016]
en: TV Shows
be: ТЫ шоў

[ctx: #32017]
en: Live TV
be: Жывое ТВ

[ctx: #32019]
en: Music
be: Музыка

[ctx: #32021]
en: Programs
be: Праграмы

[ctx: #32022]
en: Live TV
be: Жывое ТВ

[ctx: #32023]
en: Timers
be: Timer

[ctx: #32050]
en: Default
be: Стандартны

[ctx: #32061]
en: Display
be: Дысплэй

[ctx: #32062]
en: Play
be: Граць

[ctx: #32087]
en: Radio
be: Радыё
