XBMC Addons - en to cs translation catalogue (28 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
cs: Přidat

[ctx: #32001]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
cs: Video seznam

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
cs: Hudební seznam skladeb

[ctx: #32006]
en: Favourite
cs: Oblíbené

[ctx: #32014]
en: Videos
cs: Videa

[ctx: #32015]
en: Movies
cs: Filmy

[ctx: #32016]
en: TV Shows
cs: Seriály

[ctx: #32017]
en: Live TV
cs: Televize

[ctx: #32018]
en: Music Videos
cs: Hudební videa

[ctx: #32019]
en: Music
cs: Hudba

[ctx: #32020]
en: Pictures
cs: Obrázky

[ctx: #32021]
en: Programs
cs: Programy

[ctx: #32022]
en: Live TV
cs: Televize

[ctx: #32023]
en: Timers
cs: Plánovač

[ctx: #32031]
en: Music Library
cs: Hudební knihovna

[ctx: #32032]
en: Play DVD
cs: Přehrát DVD

[ctx: #32040]
en: Playlist
cs: Seznam stop

[ctx: #32041]
en: Action
cs: Činnost

[ctx: #32050]
en: Default
cs: Výchozí

[ctx: #32051]
en: Single image
cs: Jeden obrázek

[ctx: #32053]
en: None
cs: Žádné

[ctx: #32061]
en: Display
cs: Zobrazení

[ctx: #32062]
en: Play
cs: Přehrát

[ctx: #32075]
en: Sources
cs: Zdroje

[ctx: #32087]
en: Radio
cs: Rádio

[ctx: #32088]
en: Channels
cs: Kanály

[ctx: #32096]
en: Browse...
cs: Procházet...
