XBMC Addons - en to da translation catalogue (30 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
da: Tilføj

[ctx: #32001]
en: Delete
da: Slet

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
da: Videoafspilningsliste

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
da: Musikafspilningsliste

[ctx: #32006]
en: Favourite
da: Favorit

[ctx: #32014]
en: Videos
da: Videoer

[ctx: #32015]
en: Movies
da: Film

[ctx: #32016]
en: TV Shows
da: TV-serier

[ctx: #32017]
en: Live TV
da: TV

[ctx: #32018]
en: Music Videos
da: Musikvideoer

[ctx: #32019]
en: Music
da: Musik

[ctx: #32020]
en: Pictures
da: Billeder

[ctx: #32021]
en: Programs
da: Programmer

[ctx: #32022]
en: Live TV
da: TV

[ctx: #32023]
en: Timers
da: Optagelse

[ctx: #32029]
en: Common
da: Almindelig

[ctx: #32030]
en: Video Library
da: Videobibliotek

[ctx: #32031]
en: Music Library
da: Musikbibliotek

[ctx: #32032]
en: Play DVD
da: Afspil DVD

[ctx: #32040]
en: Playlist
da: Afspilningsliste

[ctx: #32041]
en: Action
da: Handling

[ctx: #32050]
en: Default
da: Standard

[ctx: #32053]
en: None
da: Intet

[ctx: #32054]
en: Kodi Command
da: Kodi kommando

[ctx: #32061]
en: Display
da: Skærm

[ctx: #32062]
en: Play
da: Spil

[ctx: #32072]
en: Customize Submenu
da: Tilpas undermenu

[ctx: #32075]
en: Sources
da: Kilder

[ctx: #32088]
en: Channels
da: Kanaler

[ctx: #32096]
en: Browse...
da: Gennemse...
