XBMC Addons - en to eo translation catalogue (8 entries)

[ctx: #32001]
en: Delete
eo: Forigi

[ctx: #32014]
en: Videos
eo: Videoj

[ctx: #32015]
en: Movies
eo: Filmoj

[ctx: #32019]
en: Music
eo: Muziko

[ctx: #32020]
en: Pictures
eo: Bildoj

[ctx: #32021]
en: Programs
eo: Applications

[ctx: #32061]
en: Display
eo: Ekrano

[ctx: #32062]
en: Play
eo: Ludi
