XBMC Addons - en to et translation catalogue (23 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
et: Lisa

[ctx: #32001]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
et: Video esitusloend

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
et: Muusika esitusloend

[ctx: #32006]
en: Favourite
et: Lemmik

[ctx: #32009]
en: Program
et: Programm

[ctx: #32014]
en: Videos
et: Videod

[ctx: #32015]
en: Movies
et: Filmid

[ctx: #32016]
en: TV Shows
et: Seriaalid

[ctx: #32019]
en: Music
et: Muusika

[ctx: #32020]
en: Pictures
et: Pildid

[ctx: #32021]
en: Programs
et: Programmid

[ctx: #32023]
en: Timers
et: Ajastus

[ctx: #32032]
en: Play DVD
et: Esita DVD

[ctx: #32040]
en: Playlist
et: Mängukava

[ctx: #32050]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: #32051]
en: Single image
et: Üksikpilt

[ctx: #32053]
en: None
et: Puudub

[ctx: #32061]
en: Display
et: Ekraan

[ctx: #32062]
en: Play
et: Esita

[ctx: #32087]
en: Radio
et: Raadio

[ctx: #32088]
en: Channels
et: Kanalid

[ctx: #32096]
en: Browse...
et: Sirvi...
