XBMC Addons - en to fi translation catalogue (26 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
fi: Lisää

[ctx: #32001]
en: Delete
fi: Poista

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
fi: Videotoistolista

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
fi: Musiikkitoistolista

[ctx: #32006]
en: Favourite
fi: Suosikki

[ctx: #32014]
en: Videos
fi: Videot

[ctx: #32015]
en: Movies
fi: Elokuvat

[ctx: #32016]
en: TV Shows
fi: TV-Sarjat

[ctx: #32017]
en: Live TV
fi: TV-lähetys

[ctx: #32019]
en: Music
fi: Musiikki

[ctx: #32020]
en: Pictures
fi: Kuvat

[ctx: #32021]
en: Programs
fi: Ohjelmat

[ctx: #32022]
en: Live TV
fi: TV-lähetys

[ctx: #32023]
en: Timers
fi: Ajastukset

[ctx: #32030]
en: Video Library
fi: Videokirjasto

[ctx: #32031]
en: Music Library
fi: Musiikkikirjasto

[ctx: #32032]
en: Play DVD
fi: Toista DVD

[ctx: #32040]
en: Playlist
fi: Toistolista

[ctx: #32044]
en: Select widget
fi: Valitse widgetti

[ctx: #32050]
en: Default
fi: Oletus

[ctx: #32051]
en: Single image
fi: Yksittäinen kuva

[ctx: #32053]
en: None
fi: Pois

[ctx: #32061]
en: Display
fi: Näyttö

[ctx: #32062]
en: Play
fi: Toista

[ctx: #32088]
en: Channels
fi: Kanavat

[ctx: #32096]
en: Browse...
fi: Selaa...
